ZUBEYİR DURSUN’UN AÇIKLAMASINA OPRUKÇU’DAN CEVAP GECİKMEDİ

ZUBEYİR DURSUN’UN AÇIKLAMASINA OPRUKÇU’DAN CEVAP GECİKMEDİ

Ereğli AK Parti ilçe başkanı Zubeyir Dursun, bir açıklama yaparak Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu eleştirdi. Ereğli belediye başkanı Hüseyin Oprukçu ise Dursun’un bu açıklamasına cevap verdi.

ZUBEYİR DURSUN’UN AÇIKLAMASINA OPRUKÇU’DAN CEVAP GECİKMEDİ
2020-01-14 08:58:31
İzlenme : 545

Oprukçu: İktidar partisinin muhterem ilçe başkanı talihsiz bir açıklama yapmış.
'Milletvekillerimiz hükümetimiz ile Ereğli'ye hizmet etmeye devam ediyoruz' demiş. Hizmete engel olmadıklarını ve hatta destek verdiklerini ifade ederek bizlere de birkaç soru niteliğinde itham yöneltmiş. Biz bir siyasi partinin atanmışı değil halkın helal oylarıyla 'Bir milletvekilinin nefsine Ereğli'nin geleceğini kurban etmeyiz' diyerek seçtiği bir belediye başkanıyım; dolayısıyla muhatabım Ereğli halkı.
Kıymetli hemşerilerim…
Atıp tutmanın stopajı KDV'si yok, çok maliyetsiz bir egzersiz…
Göreve talip olduğumuz günden bu yana gayemiz Ereğli'de huzuru tesis etmek, Ereğli'nin yalnızca bugününü değil geleceğini de inşa ederek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Ereğli bırakabilmek.
Huzuru tesis ederken elbette birilerinin siyasi huzurunu kaçırdık. Birileri siyasi arenada aldığı mağlubiyetin acısını 'seçildi ama hizmet ettirmeyiz' diyerek çıkarmak istiyor.
Ereğli Belediye Başkanı'na hizmet için destek verdiklerini iddia edenler;
-Komisyonda imza atan meclis üyelerine baskı yapıp mecliste basının önünde reddetmelerini ya da çekimser kalmalarını isteyenler…
-İŞKUR'a 100 tane Ereğli'nin evladını belediyemizde istihdam etmek üzere yazdığımız yazıyı İŞKUR müdürünü ziyaret ederek 16.25'te red yazısı göndertip, 16.51'de 'İŞKUR'u ziyaret' fotoğrafı paylaşanlar…
-Hukuki zemini tesis etmek için personelimize imzalatacağımız iş sözleşmesini bir istifa metni diye imzalamamaları için baskı kuranlar…
-Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na gönderdiğimiz çöp konteynırı hibe talebimizin, küçük sanayi sitesi, hal tesisi, kamyon garajı imar planı talebimizin, 3. Etap TOKİ yol talebimizi, millet bahçesi talebimizin, Huzurköy arazi tahsis talebimizin, taş evler tahsis ve küçük sanayi sitesi arsa satış talebimizin, hele hele Ereğli'ye bir kütüphane kurma talebimizin önünü keserek mi destek veriyorlar Ereğli Belediyesi'ne, Ereğli'nin geleceğine?
Değerli hemşerilerim…
Ereğli-Ankara arası 352 kilometre. Elbette her hafta Ankara'ya gitmek mümkün. Ankara'ya sık gidip gelerek Ereğli'nin geleceğine yatırım yaptıklarını söyleyenler kendi şahsi ikballerine yatırım yapan, Hüseyin Oprukçu'nun önünü kesebilmek için sahada yapamadıklarını masada yapmak isteyenler.
Hemşerilerimin gönlü rahat başı dik olsun!
'Yılmayacağız yıkılmayacağız başaracağız' yeminini defalarca haykırarak söyleyen bir Ülkücü olarak özellikle ifade etmek isterim ki mücadele etmekten yorulmam, hele ki söz konusu teveccüh gösteren hemşerilerimin yüzünün gülmesi, Ereğli'nin geleceği ise…

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 90696

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik