Yılmaz Yetki belgesini aldı… Sıra ekibine geldi…

Yılmaz Yetki belgesini aldı… Sıra ekibine geldi…

Nurullah Yılmaz Yetki belgesini aldı… Sıra ekibine geldi…

Yılmaz Yetki belgesini aldı… Sıra ekibine geldi…
2020-09-23 17:00:07
İzlenme : 430

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Eski Bakan Selma Aliye Kavaf İl Başkanı Dr.Seyit Karaca, Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaza yetki belgesini teslim ederek, en kısa sürede ekibini kurmasını istedi.

Ali Babacan önderliğinde kurulan Deva Partisi ülke çapında teşkilatlanmasını sürdürüyor.

Partinin Konya İl Başkanı Dr.Seyit Karaca ve eski Bakanlardan Genel Başkan yardımcısı Selma Aliye Kavaf ile birlikte il teşkilatında düzenlenen toplantı ile teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Ereğli İlçe Başkanlığına atanan Nurullah Yılmaz'a yetki belgesini teslim etti.

BİZİM ÖNCELİĞİMİZ EREĞLİ...

Konya İl Başkanlığında düzenlenen yetki belgesi teslim toplantısına İl Başkanı Dr.Seyit Karaca yanı sıra eski Bakanlardan Selma Aliye Kavaf, İl Kurucular Kurulu Üyeleri de katıldı.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan DEVA Partisi Konya İl Başkanı Seyit Karaca, Ereğlinin ardından diğer İlçe Başkanlarına yetki belgelerinin teslim edileceğini söyledi.

KARACA :BİZİM ÖNCELİĞİMİZ HUZUR...

Bizler Deva Partisi olarak dürüst, doğru ve işinde iyi insanlardan oluşan ekiple yola çıktıklarını vurgulayan Başkan Karaca, öncelikle genelde ve yerelde huzur olsun istiyoruz, önceliğimiz huzurdur dedi.

Karaca, bölgesel sorunlara dair soru üzerine, olayları il çapında değerlendirmeyi tercih ettiğini söyledi ve Ereğlide Fakülteler Kampüsü, Hayvansal organize bölge Projesine değinerek, benzeri sorunların çözümü için çaba göstereceklerini söyledi.

2021DE ERKEN SEÇİM... BİZ HAZIRIZ...

2021 yaz aylarında erken seçiş beklediklerinin altını çizen Genel Başkan yardımcısı Selma Aliye Kavak, Deva Partisi olarak Eylül ayının sonunda seçime katılmaya hak kazanmış olacağız.

Anketlerde de iyi çıkıyoruz. hedefimiz ülke barajını aşıp ortaksız iktidara gelmek olduğunu da sözlerine ekledi.

YILMAZ : KAPIMIZ HERKESE AÇIK...

Deva Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz ise, partiye gönüllü olarak katılmak isteyenler olduğunu söyledi ve ‘iyi insan olmak ve işinde iyi olmak kriterleri olduğuna işaret ederek, bu kriterlere uyanları ekibimizle birlikte değerlendirip en kısa zamanda Yönetim Kurulumuzu oluşturacağız dedi.

Basın mensuplarına açıklama yapan Kapımız herkese açık… Demokrasi yolunda bende varım dedim ve elimi taşın altına koydum diyen Başkan Yılmaz, ayrıca kendisinin de emekçi inşaat işçisi geçmişi olduğunu belirterek, alın terinin önemini çok iyi biliyoruz biz alın teri kurumadan emeğin ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. İl Başkanı Seyit Karaca Başkan Yılmaza Pazartesi gününe kadar ekibinizi oluşturup açıklama yapmanızı bekliyoruz.dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 52304

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik