YILMAZ: MHP İLÇE BAŞKANINA YAKIŞTIRAMADIM

YILMAZ: MHP İLÇE BAŞKANINA YAKIŞTIRAMADIM

Ereğli’nin inşaat sektöründen ve siyaset arenasından tanıdığı işinsanı Nurullah Yılmaz, kendisine sosyal medya üzerinden yapılan saldırıya sosyal medya ve yazılı basın üzerinden cevap verdi.

YILMAZ: MHP İLÇE BAŞKANINA YAKIŞTIRAMADIM
2019-12-06 10:24:14
İzlenme : 547

İşinsanı ve siyasetçi Nurullah Yılmazın gazetemize gönderdiği yazıda şu ifadalere yer verildi:

Dün akşam katıldığım bir program nedeni ile yaptığım şahsi fikirlerim ve beyanlarım ile ilgili sayın MHP ilçe başkanının hakkımda sarfettiği siyaset uslubü ve nezakaetine yakıştıramadığım cümleleri nedeni ile açıklama yapmak ihtiyacı hissettim.
Programdaki açıklamalarım kendi şahsi fikirlerimdir ve hiç kimseye hakeret etmediğimiz sürece demokrasi adına fikirlerimizi açıklamakta serbestiz herhalde. Programda MHP' nin genel siyaset söylemi olan beka sorununun yerelde tutmadığını bunun halkta bir karşılık görmediğini ifade ettim. Bir önceki seçimlerde cumhur ittifakının oyu nerede ise % 55 di karşılık bulsa idi o kadar oy alınırdı dedim. Görmediklerini kendileride biliyor. Ayrıca herhangi bir siyasi partiden girsem 8 meclis üyesi alırım demedim ,aldığım oy buna tekabül eder dedim. Ayrıca açıklamamın hiç bir yerinde Türkiyenin en köklü partisi MHP aleyhine en ufak bir cümlem olmamıştır. Hangi kapıları gezdiğimizi, ne talep ettiğimizi, gönül verdiğimiz partiyi, ve partimizden neden aday gösterilmediğimizi sayın başkan açıklasın bilelim.
Ayrıca başarısızlığın nedeninin kendisi olmadığını oda biliyor. Eğer temsil ettiği siyasi görüşün Ereğlide bir karşılığı olmasa idi daha önce o partiden başkanlık yapmış biri seçimi nasıl kazanacaktı. Bunu dile getirememesini anlıyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 14069

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR