ÜLKENİN VARLIKLARINI EMPERYALİSTLERE SATMAK VATANSEVERLİK MİDİR?

ÜLKENİN VARLIKLARINI EMPERYALİSTLERE SATMAK VATANSEVERLİK MİDİR?

Muhalefet partisi olarak sorumluluğumuz; iktidarın yaptığı yanlışları söylemek, yapacaklarımız halka anlatmak.

ÜLKENİN VARLIKLARINI EMPERYALİSTLERE SATMAK VATANSEVERLİK MİDİR?
2020-05-07 18:11:02
İzlenme : 1203

Biz bir şey söyleyince paralı troller hep birlikte bağırıyor vatanı böldürmeyeceğiz, ezanı susturamayacaksınız, bayrağı indiremeyeceksiniz. Siz devlete karşı mısınız? Diye saldırıyorlar.
Biz bu ülkede yaşayan, vergisini veren, kanunlar çerçevesinde sorumluluklarını yerine getiren, askerliğini yapmış, ülkesini, vatanını, toprağı seven ülkemiz daha iyi olsun diye mücadele eden Türk Milletinin bir ferdiyiz.
Bir daha anlatalım, tane tane anlamanız açısından. 100 binin aşkın maden ruhsatı verildi. Yabancıların ülkemizde ki maden sahası 150 bin kilometrekareyi geçti. Ordu Fatsa, Kaz Dağları, Erzincan İliç, gibi birçok yerde altın madeni çıkaranlar ormanları katlediyorlar, ülkemizin toprağını siyanürle kirletiyorlar. Sahibi olduğumuz yeraltı zenginliklerimizi yabancılara vermek bu ülkenin geleceğine darbe vurmaktır. Diyoruz karşıdan bağırıyorlar siz darbeci misiniz? Darbe yapmaya mı kalkıyorsunuz?
Biz ülkenin yeraltı zenginliklerini peşkeş çekenlere karşı çıkıyoruz.
Cumhuriyetin birikimleri olan fabrikaları, limanları, bankaları, sigorta şirketleri gibi çok kıymetli değerlerini İsrail, Singapur, Lübnan, Avrupa Ülkelerine, Araplara satıyorsunuz bunun adı özelleştirme değildir. Bunun adı sermayenin Türk Milletinden alınıp, emperyalistlere teslim edilmesidir. Diyoruz. Trol ordusu bağırıyor bayrağı indiremeyeceksiniz.
Topraklarımız yabancılara daha çok satılsın diye kanun çıkaran AKP hükümetine vatan toprağı kutsaldır satılmaz. Kullanılan arazinin %10u yabancılara satıldı. Kendi toprağını satıp Sudandan toprak kiralayıp ekim yapacakları ne oldu diyoruz?
Troller bağırıyor vatanı böldürmeyeceğiz. Vatan toprağı yabancılar satılmasın demek ne zamandan beri vatanı bölmek oluyor ey troller.
Çıkardıkları ‘tohum yasası ile yerli tohum üreticisini bitirme noktasına getirdiler. Komşunun komşuya tohum vermesini yasakladılar. Yerli tohum bitirildi. İsrail ve ABD tohumlarına muhtaç ettiler diyoruz. Troller saldırıyor ezanı susturamayacaksınız.
Balyoz, Ergenekon, Sarıkız, Yakomoz gibi davalarla cemaat ve işbirlikçileri tarafından Türk Ordusuna büyük bir operasyon yapılmıştır. Kozmik odaya girilmiş Türkiyenin bütün gizli bilgileri ifşa olmuştur. Diyoruz.
Trol ordusu bağırıyor hükümeti yıkmaya mı çalışıyorsunuz?
18 yıldır üretim adına bir şey yapmadınız. Ekonominin çarklarını kırdınız. Yaptığınız şehir hastaneleri, köprüler, havaalanları, tüneller ülkenin geleceğine 25 yıl ipotek koymaktır.
Doğayı yağmaladınız. Yeşil alanlara gökdelenler ve AVM diktiniz. Akarsuları HESlerle yok ettiniz. Zeytinlikleri bir gecede doğradınız. Ormanları maden sahasına çevirip katlettiniz. Diyoruz
İşsizlik, yoksulluk, bu ülkenin kaderi değildir diyoruz.

Bu ülkenin gerçek vatanseverleri doğruları anlatmaya devam edeceğiz.
Susmayacağız susturamayacaksınız.
Atatürkün gösterdiği yolda yürümeye devam edeceğiz.
CHP EREĞLİ İLÇE BAŞKANI
VEYSEL GÖNÜLAL

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 91759

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik