Toprak’tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Toprak'tan "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" mesajı

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Toprak’tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
2020-01-09 10:15:41
İzlenme : 955

KonyaValisi Cüneyit Orhan Toprak, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" ve "10 Ocak İdareciler Günü" dolayısıyla yayımladığı mesajdsa şu ifadelere yer verdi: "Türk İdareciler Derneğinin 1978 yılı Genel Kurulunda 10 Ocak İdareciler Günü olarak kabul edilmiştir.

Şanlı Bayrağımızın dalgalandığı her yerde, Devletimizin varlığını ve birliğini, milletimizin gücünü, kudretini ve merhametini temsil eden Mülki İdare Amirlerimiz açısından 10 Ocak tarihi, meslek camiasında bir nevi dayanışma, hatırlama, sorunların dile getirilmesi ve mesleki misyonun diri tutulması adına özel ve anlamlı bir gündür.

Halka Hizmet, Hakka Hizmettir İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın düsturu ile Ülkemize ve aziz milletimize hizmetkârlık bilinciyle çalışan idarecilerimiz, Devletimizin en önemli yapı taşını teşkil etmektedirler.

Ülkemizin geleceği için planlanan projelerin başarıyla uygulanmasında da en büyük pay sahibi olan idarecilerimiz, kamu hizmetlerinin daha etkin, verimli, adil ve şeffaf bir şekilde sunumunda halkı sadece yöneten değil, aynı zamanda halka hizmet eden bir anlayışın da temsilcileridir.

Bu önemli gün vesilesiyle, bu kutlu görevi icra ederken şehit olmuş meslektaşlarımı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, milletimizin huzuru, refahı ve Devletimizin bekası için üstün bir vazife bilinciyle halen çalışan veya emekli olmuş bu onurlu camianın mensubu olan tüm meslektaşlarımın 10 Ocak İdareciler Gününü en kalbi duygularımla kutluyor, her birine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir hayat diliyorum."

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 41940

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR