Siyaset ve Vefa

Siyaset ve Vefa

Referandum süreciydi,herkes korku içerisinde Hayır diyenlerin başına neler gelebileceğini konuşuyordu.

Siyaset ve Vefa
2020-11-16 22:22:32
İzlenme : 1110

O zamanlar İYİ Parti daha kurulmamıştı.Ülkücülerin büyük bir kısmı Hayır diyordu.
Yusuf Halaçoğlu ve Metin Feyzioğlunun Ereğliye geleceğini duyduk,gelecekleri günü dört gözle bekliyorduk,telefonum çaldı,hanım arıyor,Yusuf bey ve Metin beyin adliyeye geldiklerini,baroda oturduklarını söyledi.Hemen arabaya bindim ve baroya gittim.Yusuf bey oradaki Avukat arkadaşlarla sohbet ediyordu,Metin bey esnaf gezisi için geldikleri araçla oradan ayrılmıştı.Biraz konuşmadan sonra,Metin beyin konferans verileceği yere geçtiğini ve Yusuf beyin de oraya gelmesini istediğini söylediler.
Herkes o zamanlar bir şey söylerken birbirinden korkuyordu.O zamanki baro temsilcisi arkadaş,benim yanıma gelip Yusuf hocayı konferans verilecek yere götürürmüsün diye sordu,çok memnun olacağımı söyledim.
O on dakikalık mesafe benim için unutulmazdı.Çünkü örnek aldığım ve milliyetçiliğin duayenlerinden birisi arabama binmiş,sohbet ediyorduk.
Bu birincisi.
Yine bir gün bir arkadaşım Ümit Özdağ hocanın referandum için Karamana gidiyorken oradaki bir grubun tehdit ettiğini ve bir kaç saat Ereğliye uğrayıp öyle gideceğini söyledi.On on beş kişi karşıladık,bir parkta beraber sıkma börek yedik muhabbet ettik,fotoğraf çektirdik ve hocamı uğurladık.
İnsanlar konuşurken yutkunmayı öğrenecekler bu adamlar,sizin hayal bile edemediğiniz ateş çemberlerinde milliyetçilik yaptılar.Hayatları pahasına Türklüğü savundular.Bir kaç ay önce isimlerini söylerken belden aşağısı tutmaz olanlar,bugün bu adamlara hakaret edip,küfür ediyorlar.Başta edep,sonda edep.Neymiş partiye zarar veriyormuş.Siz ne kadar hizmet ettinizde,bu insanları eleştiriyorsunuz.Hangi Bilgi birikiminizle bunu yapıyorsunuz.Bu adamlar ne zaman Meral hanıma yada partiye hakaret ettiler,ne zaman Meral Akşener hanımefendiyi hedef aldılar.Ne zaman partinin kurumsal yapısına zarar verdiler.
Bakın
Benim Meral Hanımla,Koray Beyle,Yavuz Beyle,Ümit Özdağ beyle,Yusuf Halaçoğlu beyle ilğili hiçbir şüphem yok,bu insanlar hayatlarını milliyetçi Türkiyeye adamışlardır.
Amaaa
Bahadır Erdem ve bu zihniyeti savunup,yukarıdaki ismini saydığım insanlara hakaret edenler,gözümde milliyetçi değil adam bile olamazlar.
Eğer birinin adamı olmak için yalakalık yapacaksanız,ilk önce adam gömleği giyin.
Dün Ümit beye methiyeler düzenler bu gün hakaret ediyor.Bu gün bu adamlara,yarın Koray beye,bir sonraki gün azıcık irtifa kaybedince Meral hanıma hakaret edeceksiniz öylemi gidin başka yerde oynayın.Her zaman güçlü haklı değildir.
Ben Türk milliyetçiliğine gönül vermiş herkesi görevi olsun olmasın başımda taşırım.Kâr zarar hesabı ile,belki bir koltuk kaparım,oğlumu kızımı şuralarda işe sokarım hesapları şahsiyetsizliktir.
Biz bu yola topuklu Efe Meral Hanım ve Türk milliyetçileriyle çıktık,böyle devam edecekse ölümüne varız,yok siz biraz bekleyin denirse de kırılmayız,efendice işimize bakarız.
MÜNİF İZBUDAK
İYİ PARTİ EREĞLİ KURUCU İLÇE BAŞKANI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 49949

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik