Sağlık Müdüründen Önemli Açıklama

Sağlık Müdüründen Önemli Açıklama

EREĞLİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ İSMAİL YAVUZ GÜNDEME İLİŞKİN ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Sağlık Müdüründen Önemli Açıklama
2020-09-07 19:54:06
İzlenme : 597

Ereğli İlçe Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yavuz, gündeme ilişkin yaptığı açıklamasında; Pandemi ile yoğunlaştığımız bu süreçte sağlık çalışanları kadar herkese büyük sorumluluklar düşüyor dedi.

Koronavirüzle ülke olarak mücadelemize devam ettiğimiz bu süreçle ilgili açıklama yapan Dr. İsmail Yavuz, açıklamasının tamamında;

Ereğlide Covid 19la mücadele kapsamında halkımıza önerilerde bulunmak istiyorum.

Bilindiği üzere küresel pandemi ile yoğunlaştığımız su süreçte Ereğli olarak kurumlarıyla, halkıyla topyekûn mücadele verilmekte olup ilçemizde vaka/temaslı/izlem protokolümüzü sayılarımızı kontrol edilebilir düzeyde tutmak için bizler (sağlık camiası) kadar halkımıza da büyük sorumluluk düşmektedir.

Tabi hastanemizde izole servis çalışanlarımız olsun, İlçe Sağlık Müdürlüğümüz saha temas timlerimiz olsun 7/24 çalışma usulüne göre izolasyon izlem ve tedavi için var gücüyle çalışmaktadır.

Sosyal izolasyona uymak, evde izlemlere uymak, ortak kullanım alanlarında yoğunluğu azaltmak, yetkili kişilerin uyarılarını dikkate almak ve en önemlisi bana bir şey olmaz! Beni mi bulacak! Tarzındaki rehavetler tüm emekleri boşa çıkarabileceği gibi sürecin uzamasına da sebep olacaktır.

Bu yüzden izolasyon kurallarına uyalım çok ihtiyaç olmadıkça sokağa çıkmayalım. İnşallah en kısa zamanda bu süreci hep birlikte atlatacağız ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 58429

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik