REMZİ YÜCEL: ON BİN YENİ ÜYE YAZACAĞIZ

REMZİ YÜCEL: ON BİN YENİ ÜYE YAZACAĞIZ

İYİ PARTİ EREĞLİ İLÇE BAŞKAN A.ADAYI REMZİ YÜCEL BİZ İLÇE YÖNETİMİNE SEÇİLİRSEK EN AZ ON BİN ÜYE YAZACAĞIZ

REMZİ YÜCEL: ON BİN YENİ ÜYE YAZACAĞIZ
2020-02-16 15:08:50
İzlenme : 1515

İYİ Parti Ereğli Kurucu İlçe Başkan Remzi Yücel. Ereğli Güncel Haber'e açıklamalarda bulundu.

Yücel, Demokrasiye, adalete ve liyakata inanmış, iktidar olmak için ve Türkiyenin İYİ günlere kavuşması için var gücüyle çalışan bugün burada olan olamayan üyesinden genel merkez teşkilatına kadar tüm dava arkadaşlarım İyi ki varsınız. dedi.

Yücel,Türk siyasi hareketine İYİLİK hareketi olarak girmiş, milliyetçiliği ekonomik ve sosyal tüm alanlara yaymayı, Atatürkün izinde çağdaş medeniyet seviyesini geçmeyi hedeflemiş, ülkemizin tüm insanlarının refahını hedef almış partimizin ilçe kongre SEÇİM süreci de başlamış bulunmaktadır.

Bugün bu kongre sürecinde İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanlığına adaylığımızı açıklamak için üyelerimiz ve delegelerimiz istişarelerde bulunmaktayız" dedi.

Niçin Aday olmak istediğini dile getiren Yücel, "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşenerin başlattığı hak arama mücadelesine, onun inacını ve heyecanını paylaşarak kötü yönetilen Türkiyenin bu gidişatına itiraz ederek yıllarca omuz omuza mücadele ettiğimiz yapıdan ve mensubu olmaktan onur duyduğum Ereğli'mizde İYİ Partimizi büyüklerimizin destekleri hak ettiği noktaya taşımaktır.

Partinin Ereğli ilçesinde görevli veya gönüllü hep birlikte almış olduğu kuruculuk görevini layıkıyla yerine getirdiğine inanan Yücel, şunları söyledi, "Yine yerel ve genel seçim döneminde partimiz için çalışmalara katılarak partimize ve adaylarımıza bütün gayretimle destek olduğumu belirtmek istiyorum.

Demokrasimizin olmazsa olmazı olan siyasi partilerimizin varlığı kaçınılmaz bir gerçektir.

Siyaset demek aslında millete hizmet sanatıdır.

Bu görevlere talip olanlar ülkesine ve milletine vefa borcunu ödemek için yola çıkmalıdırlar.

Biz de milletimize hizmet etmek, bu uğurda partimizi büyütmek, yerelde ve genelde etkili siyaset üretebilmek için göreve değil hizmete, başkanlığa değil nefer olmaya talip oluyoruz.

Milletimiz ve partimiz için tabandan en tepeye kadar hepimiz birer nefer olacağız! Ereğli kurucu ilçe başkan yardımcılığı evrakının şahsıma tebliğinden, ilk olağan kongremize, bilahare 24 haziran seçim sürecinde ve sonrasından bu güne kadar hiçbir sorumluluktan kaçmadık.

Yeni kurulan bir partinin üye kayıtlarını kısa bir sürede bin civarına çıkararak bizden sonra yeni atanan yönetime emanet ettik.

Yönetim kurulumuzla, mahalle temsilcilerimizle, sandık ve bina sorumlularımızla, hasılı tüm üyelerimiz ve dava arkadaşlarımızla beraber kısa zamanda bir çok işe imza attık. Tabandan tepeye kadar yaptığımız istişareler neticesinde Ereğli ilçemize partililerimizin aday olmamız noktasındaki isteklerine kayıtsız kalamayız.

Yaptıklarımızın devamını getirmek, hayalimizdeki Ereğli teşkilatını tüm kurul ve üyelerimizle istişare ve bilim yoluyla oluşturup yolumuza devam etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Yalnızca seçim zamanları ve kongre zamanları değil sürekli sahada olmak için, sadece partililerimizin değil tüm halkımızın derdiyle dertlenip sevinçlerine ortak olmak için, üyelerimizin daveti Allahın izniyle 31 ilçimizde olduğu gibi Ereğli de hemşerilerimiz ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisinin esaretinden kurtaracağını belirten Yücel, "Bu düşüncelerle partimizin girdiği kongre sürecinde yönetimlere talip olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Yücel, "Siyaset fedakarlıktır. Siyaset istişare etmektir. Siyaset milletini ve halkını çok sevmektir. Milletimizi seviyoruz, ortak akılı hak ve adalet yolunda İYİLİK hareketinde yöntem olarak benimsiyoruz. Partimizin ve hareketimizin dününde vardık, bugün yine varız ve yarın yine olacağız! İlahi adalet yerini bulacak! Ereğli İYİ olacak!" ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 46275

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik