Reis: Konya ve 31 İlçesinde Arzu Ettiği Ömerleri Bulabilecek mi?

Reis: Konya ve 31 İlçesinde Arzu Ettiği Ömerleri Bulabilecek mi?

Konya ve 31 İlçesinde Ak parti teşkilatlarında kulis çalışmaları yoğunlaştı

Reis: Konya ve 31 İlçesinde Arzu Ettiği Ömerleri Bulabilecek mi?
2019-11-06 18:43:33
İzlenme : 823

EREĞLİ GÜNCEL HABER'İN ÇOK ÖZEL KULİS HABERİ- AK Parti yönetimi, Konyada 31 ilçe ve il başkanlığına getirilecek genç ve dinamik isimler için düğmeye bastı.

Önümüzdeki yıl sonuna doğru büyük kongresini yapmaya hazırlanan AK Parti yönetimi, 1 Ocak'tan itibaren ilçe kongrelerini, nisan ayından itibaren ise il kongrelerini başlatacak.

EREĞLİ GÜNCEL HABER'İN AK Parti'nin güvenilir kaynaklarından edindiği özel istihbari bilgilerine göre, söylemler eyleme dönüşürse şayet-ki eski tas eski hamam hesabınca hiç ama hiç umut ışığı yok deniyor ama-kongrelerde ilçelerden başlamak üzere il yönetim kademelerinde de toplumda karşılığı olan ve partiyi ileriye taşıyacak Reis'in Ömer'leri bulun talimatı doğrultusunda'yeni yüzler' genç isimlerin İl ve İlçe başkanlıklara getirileceği savunuluyor.

Ereğli ve Beyşehir Reis özellikle mercek altına aldığı ve her iki önemli ilçe için detaylı rapor hazırlandığı bilgisi var.

KONYA'DA ADAY TESPİTLERİ START ALDI

Bu çerçevede,AK Parti yönetiminin Konya dahil her il için ayrı'il koordinatörü'belirledi.

Eski ve yeni milletvekillerinden oluşturulduğu öne sürülenil koordinatörlerinin kongre sürecine ilişkin sorumlu oldukları illerde ilçeler de çalışma yapmaya başladıkları veya başlayacakları kaydedildi.

Söz konusu il koordinatörlerinin özellikle, o ilin ilçe'nin ileri gelenleri, esnafı, işçisi, emeklisi, çiftcisi ve mevcut milletvekilleri ve teşkilat yöneticileri ile tek tek görüşerek, kongre sürecine ilişkin önerilerini alacağı değerlendirmesi yapılıyor.

GENÇ VE DİNAMİK EN AZ 3 ÖMER ERDOĞANA SUNULACAK

Anket formatında yapılması beklenen görüşmelerde yönetime getirilecek yeni genç ve dinamik isimlerin kim olabileceği konusundayapılacak çalışmalara binaen tespitler sonucunda ilçe ve il başkanı adaylarının-en az üç isim-AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana sunulacağı öğrenildi.

SON SÖZÜ ERDOĞAN SÖYLEYECEK

Sonuç itibarıyla, özelde Konya ve 31 ilçesi genelde ülke genelinde kongrede kimin aday gösterileceğine, Erdoğan'ın o ilin esnafının çiftcisinin,emeklisinin, kadınların görüşleri yanı sıra milletvekilleri ve parti yöneticileri ile yapacağı değerlendirmelerden sonra karar vereceği tartışma götürmüyor.

EREĞLİ İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN KİMLERİN İSMİ GEÇİYOR?

Bu cümleden ibaretle tek listeyle gidilecek kongrelerde AK Parti yönetiminin, aday tespiti için Ereğli ilçe başkanlığı için mevcutBaşkanZübeyir Dursun, E. BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÖZGÜVEN,Hayrettin Başer, Şadi Palta, İbrahim Büyüktorun, Abdullah Çelik, Nadir Paksoy, Ömer Eğer,isimleri üzerinde çok yönlü çalışma yürüttüğü yüksek perdeden konuşuluyor.

EREĞLİ İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN AMANSIZ YARIŞ VAR

EMEKLİ EĞİTİMCİ HAYRETTIN BAŞER ADAY OLACAĞIM AÇIKLAMASINI YAPTI.

RESMİYET DE KİMSE ADAYIM DEMİYOR GÖREV BEKLİYORLAR

Bakalım Reis Konya ve 31 ilçesinde arzu ettiği Ömerleri bulabilecek mi? ve Ereğli ve Beyşehir için ne karar verecek?

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 32740

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor