Parti çalışmalarımızda da katkılarınızı bekliyoruz.

Parti çalışmalarımızda da katkılarınızı bekliyoruz.

Gönüllülerimize teşekkür ederiz; Parti çalışmalarımızda da katkılarınızı bekliyoruz.

Parti çalışmalarımızda da katkılarınızı bekliyoruz.
2020-03-14 15:01:18
İzlenme : 1999

Sayın Ekrem Hortu,

Hukuk güvenliğinin en üst düzeyde sağlandığı; katılımcı ve çoğulcu demokrasinin hakim olduğu; temel insan haklarının ve başta ifade ile basın özgürlüğü olmak üzere tüm özgürlüklerin garanti altına alındığı, herkesin insan onuruna yaraşır yaşam ve refah standartlarına ulaştığı; çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, herkesin barış ve huzur içinde yaşayacağı, saygın ve güçlü bir Türkiye idealini gerçekleştirmek amacıyla yeni bir siyasi parti kurma çalışmasını başlatmıştık.

Ülkemizin her alandaki biriken sorunlarını, yeni bir vizyon ve ortak akıl temelinde çözmeyi amaçlayan çalışmalarımız, siz gönüllülerimizin de büyük katkıları neticesinde pazartesi itibariyle kuruluşuna imza attığımız Demokrasi ve Atılım Partisi çatısı altında artarak devam edecek.

Ülkemizin bu zor zamanlarında, bir karşılık beklemeksizin elini taşın altına koyan, fikirleri ve önerileriyle partimizin kuruluş çalışmalarını zenginleştiren, bizlere yeni ufuklar açan tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum.

Partimiz kuruluş ilkeleri çerçevesinde her zaman katılımcı bir demokrasiyi savunacak, karar alma ve politika üretme sürecini istişare kültürü ile yönetecek, şeffaflıktan asla taviz vermeyecektir.

Partimizin kuruluşunu teşkilatlanma çalışmaları izleyecek, inanıyorum ki sizlerin de destekleri ile kısa bir süre içinde Partimiz tüm Türkiye çapında örgütlenecektir. Bugüne kadar olan çok değerli desteklerinizin, il ve ilçe teşkilatlarımızın kuruluşunda da devam etmesini canı gönülden temenni ediyorum.

Partimizin tanıtım toplantısıyla beraber eş zamanlı olarak kullanıma sunduğumuz web sitemizde (https://devapartisi.org/) bundan sonra yapacağımız çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca, yakın bir zamanda kullanıma sunacağımız bir mobil uygulamayla siz Gönüllülerimizle aramızda güçlü bir iletişim kanalı oluşturacağız.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, görüş ve önerileriniziSerbest Kürsüden bizimle ve kamuoyuyla paylaşabilirsiniz.

Bugüne kadar olan çalışmalarımıza gösterdiğiniz ilgi ve çok kıymetli destekleriniz için bir kez daha tüm arkadaşlarım ve Partimiz adına teşekkür ediyor, gönül birlikteliğimizin daim olmasını diliyorum.

Ali BABACAN

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 49706

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik