Özkan Özgüven: Panko’ya Aday Olacak mı?

Özkan Özgüven: Panko'ya Aday Olacak mı?

Ereğli E.Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Ereğli Güncel Haber’e Konuştu. Özgüven yeterki hemşerilerimiz mutlu olsunlar onlar mutlu olursa doğal olarak bizlerde ziyadesi ile mutlu oluruz

Özkan Özgüven: Panko’ya Aday Olacak mı?
2019-12-11 19:22:52
İzlenme : 920

ÖZGÜVEN, son altı ay içerisinde özellikle hemşerilerimizden, dostlarımızdan, farklı siyasi görüşten hemşerilerimizin de özellikle aradıklarında Bizi önümüzdeki seçimlerde farklı yerlerden aday olmamızı, bundan geri durmamamızı hep ifade ediyor, yoğun bir talep var.

Benim de kendine her fırsatta yakın arkadaşlarımızda bilir, ifadem; milletvekilliği seçimlerinde aday olmayı düşünüyorum ancak bunu bu gün konuşmak ne kadar doğru olur?

kamu'da idareci olarak, Ereğli Belediye başkanlığımız döneminde edindiğimiz tecrübemiz, Kaymakam V.İl Müd yardımcılığı, İlçe müdürü oluşumuz nedeniyle hemşerilerimize hasbel kader hizmetimiz oldu takdir Allahın ve Ereğli'li hemşerilerimizindir. Sevenlerimizde sağ olsunlar sevmeyenlerimizde Allah herkesin işini aşını rast getirsin.

Cumhurbaşkanımızın kendisi hizmetimize ihtiyaç duyarsa, hemşerilerimizin taleblerinide dikkate alarak bu konuda bize görev verilirse Ereğli'li hemşerilerimize hizmetten kaçmayız dedik.

Nasip olursa Ereğli'li hemşerilerimiz bize bir görevi tarafımıza tevdi ederlerse en haysiyetli bir şekilde, en layık bir şekilde kendilerine hizmet etmeye gayret ettik ederizde, o gayretin 30 yıl içerisinde olduk. Bulunduğumuz noktada da tevcih etmeleri durumunda, teveccüh göstermeleri durumunda hizmet etme tevdi etmeleri durumunda, yukarıda da Cumhurbaşkanımızın uygun görmesi halinde tekrar bize görev tevdi edilirse asla hemşerilerimize hizmet etmekten kaçınmayız ifade etmek isterim"

Birçok eş dost sağ olsunlar Ereğli pancar ekiciler kooparatifine aday olacağımız yönünde iy niyet ifadelerini etmekteler Ereğli pancar ekiciler kooparatifi seçimlerine 4 yıl var oraya seçilen bir yönetim var bizlerin şimdiden bu konuyu gündeme getirmek doğru bulmam çünkü seçilmiş insanlara asla saygısızlık yapmam elimizden gelen ne varsa kendilerine destek verrim.

Ben hemşerilerime yükrekten teşekkür ediyorum dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 46512

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik