ORHAN SOYLU VEDA ETTİ

ORHAN SOYLU VEDA ETTİ

EREĞLİ İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ ORHAN SOYLU BİR VEDA MESAJI YAYINLADI

ORHAN SOYLU VEDA ETTİ
2020-12-28 20:14:49
İzlenme : 605

Sevgili Dostlarım... Yaklaşık 6,5 yıldır büyük bir özveri ve gururla yürütmüş olduğum Ereğli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Görev sürem içerisinde bana desteklerini esirgemeyen sevgili eşim ve kızlarım başta olmak üzere tüm aileme, kıymetli mesai arkadaşlarıma, kendilerinden çok şey öğrendiğim kıymetli Kaymakamlarıma, kurum müdürlerime, çok değerli mahalle muhtarlarıma, Siyasi parti ve STK yetkililerine, kendilerine hizmet etmekten büyük keyif aldığım eli nasırlı emektar çiftlerimize ve Ereğli'min tüm güzel insanlarına şükranlarımı sunuyorum.
Görev yaptığımız 6,5 yıllık süre içerisinde yeni bir hizmet binasının (arsası bağış olarak alınmıştır) ilçemize kazandırılması başta olmak üzere yine 2 araç bağış olarak ilçe tarım müdürlüğü envanterine kaydedilmesi, 10 adet %70-%100 hibeli KOP projeleri 3 adet de dış kaynaklı %100 hibeli projenin ilçemizde uygulanması sağlanmıştır. Bu hizmetlerin sağlanmasında emeği geçen ve destek olan herkese teşekkür ediyorum. (11 adet Yaz serası projemizin kurulum süreci devam etmektedir) Ereglimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.. saygılarımla

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 84469

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik