OPRUKÇU:181. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

OPRUKÇU:181. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

OPRUKÇU:181. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
2020-06-13 15:58:21
İzlenme : 1300

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu mesajında, gücünü Türk milletinden alan.

Türkiye Cumhuriyeti Jandarma Teşkilatının, vatandaşların huzuru ve güvenliğinin sağlanmasında görevlerini layıkıyla yerine getirdiklerini vurguladı.

Oprukçu, Türk Jandarma gücü, 1839dan bu yana, 181 yıl boyunca daima toplumun huzur ve güvenliği için gayret göstermiş, kişilerin, kurumların ve mülkiyet hakkını gözeterek, özgürlük için güvenlik yaklaşımıyla toplum destekli asayiş hizmetinin sunulması amacı doğrultusunda başarıyla görevini ifa etmektedir.

İnsan merkezli yönetim ve görev anlayışıyla ulusal ve uluslararası alanda saygınlığı tartışılamaz olan TÜRK Jandarma Teşkilatımızın üstlendikleri zorlu görevleri her zaman başarıyla sürdüreceklerine olan inancımız sonsuzdur.

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan kolluk kuvvetlerimizden olan Jandarma Teşkilatımız, komutan ve her kademedeki personeli ile ülkemizin birlik ve beraberliğini, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, halkın huzur ve güvenliği ile kamu düzenini sağlamaktadır.

Üstün vazife anlayışıyla kutsal vatan topraklarımız üzerinde görev yaptığı her noktada Türkiye Cumhuriyetinin gücü ve teminatı olan Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümünü kutlarken, şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 55927

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik