OPRUKÇU MUHTARLARA SESLENDİ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ OLURUZ

OPRUKÇU MUHTARLARA SESLENDİ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ OLURUZ

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu düzenlediği birlik ve beraberlik arabaşı programında muhtarlarla bir araya geldi

OPRUKÇU MUHTARLARA SESLENDİ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ OLURUZ
2020-02-07 15:44:51
İzlenme : 946

BİRLİK VE BERABERLİK RAHMETİN ADIDIR

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu düzenlediği birlik ve beraberlik arabaşı programında muhtarlarla bir araya geldi.Muhtarların hizmetler noktasında çözüm ortağı olduğunu her fırsatta dile getiren Başkan Oprukçu: Siz değerli muhtarlarımızla bir arada olmanın onurunu, şerefini yaşıyorum. Birlik ve beraberlik rahmetin adıdır. Rabb-ul Aleminin rahmetinden bir fazla nasiplenmek istiyorsak birbirimizi sayacak, sevecek ve mutlaka birbirimize sahip çıkacağız dedi.

SİZLER HÜSEYİN OPRUKÇUNUN MAHALLELERDEKİ YOL ARKADAŞLARISINIZ

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu; Hemşerilerimiz, siz değerli muhtarlarımız ve yol arkadaşlarımız 31 Mart Seçimlerinde bir ders verdi bu dersi herkes evirip çevirip okuyabilir, alabilir veya almayabilir o benim sorunum değil. Ben Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu olarak hemşerilerimize, siz değerli muhtarlarımıza çok şey borçluyum, bir iade-i itibar yaptınız, şereflendirdiniz o şerefi biz hizmetlerimizle taçlandırmak zorundayız. Her halükarda ben yol arkadaşlarımla beraber şeref abidesi olabilecek nitelikte hizmetleri Ereğlide yaparım, yapacağım. Rutin hizmetlerimizde gayretimizi hepiniz görüyorsunuz. Biz sizlerin hizmetkarıyız, sizler Hüseyin Oprukçunun mahallelerdeki yol arkadaşlarısınız, temsilcilerisiniz. Muhatabınız ben olduğum kadar şube müdürlerim de sizin muhatabınız, sizlere gerekli ilgi ve alakayı göstereceklerdir sözleriyle bizim işimiz hizmet, sizler de hizmet yürüyüşümüzün bir parçasısınız mesajını muhtarlara net bir şekilde verdi.

BİZ HELVA DA DERİZ HALVA DA AMA HELVA YİYELİM İSTİYORUZ

Başkan Oprukçu şu ifadelerle sözlerini noktaladı: Diyorlar ki sen Akhüyüke kuyu açıyorsun acelen neydi diyorlar hatta birisi yazmış etüt filan yaptırdın mı diye. Adamın kendinden haberi yok, MTA(Maden Tetkik ve Arama Enstitüsü)ne 2013te yaptırdığımız jeofizik etüt var, onun raporu var, o rapor çerçevesinde hareket ediyoruz. Soruyorlar Akhüyükte sıcak su var mı yok mu, bir zahmet git bak ya da Belediyenin sosyal medya hesaplarını bir tara görürsün bir şeyler orada. Aralık ayında kışın ortasında suya giren vatandaşları görürsün ama yok, adamın geçinmeye gönlü yoksa o adamla da bizim uğraşacak ne halimiz ne de vaktimiz var. Helva da deriz havla da ama biz helva yiyelim istiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde olalım istiyoruz. Bir dua için Kaf Dağının arkasından kar getir deyin, o dağı bulur o karı getiririm. Bütün derdimiz bu arkadaşlar.

OPRUKÇU MUHTARLARA SESLENDİ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ OLURUZ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 83404

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik