ÖMER EĞER:MİLLETİN PARTİSİ AK PARTİ 19 YAŞINDA

ÖMER EĞER:MİLLETİN PARTİSİ AK PARTİ 19 YAŞINDA

Ak parti e.Ereğli İlçe Başkanı iki dönem Konya büyükşehir belediye meclis üyesi Makina Mühendisi Ömer Eğer Ergüncel’e açıklama yaparak AK Partinin 19. kuruluş yılını kutlayarak şöyle dedi;

ÖMER EĞER:MİLLETİN PARTİSİ AK PARTİ 19 YAŞINDA
2020-08-13 20:03:17
İzlenme : 490

AK Parti 2. Konya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi E.İlçe Başkanı Ömer Eğer, AK Partinin 19. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti'li Ömer Eğer Memleket sevdasıyla, işimiz hizmet gücümüz millet diyerek Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde 14 Ağustos 2001 yılında çıktığımız kutlu yürüyüşümüz, bugün 19 yaşında.

Milletimizin bağrından kopan, her zaman milletin iradesini el üstünde tutan AK Partimiz 18 yılı geride bırakırken ülkemizi hak ettiği noktaya taşıyacak adımları kararlılıkla atmış bundan sonra da atmaya devam edecektir. dedi.

Ömer Eğer mesajına şöyle devam etti: Milletimize, ülkemize ve bayrağımıza sevdasını gecesine gündüzüne katıp çalışarak gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın önderliğinde 19 yaşına ulaşan AK Partimiz ile Türkiyeyi hak ettiği noktaya taşımak için daha yapacak çok işimiz var.

Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir kalkınmayı 18 yıla sığdıran partimiz bugün her zaman çalışkan ve dinamik teşkilatlarıyla yaşı 19 olmuştur.

AK Parti yorulmak bilmeden çalışan kadrolarıyla karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşalenin hikayesidir.

AK Partimiz parti içi demokrasi, siyasi ahlak ve millet iradesini her zaman öncelik kabul ederek Türkiye siyasi tarihinde önemli adımlar atmış demokrasimizin üzerindeki vesayet anlayışını yıkarak yeni yönetim sistemi egemenlik kayıtsız şartsız milletindir demiştir.

Türkiye siyasi tarihinde az rastlanacak bir siyasi başarıya ulaşan partimiz her seçimde başarısını yükselterek her zaman milletimizle omuz omuza yürümüştür.

Demokrasimize yönelik saldırıları 15 Temmuzda olduğu gibi milletimizle birlikte göğüsleyerek yoluna devam etmiştir.

İlçemiz 18 yıl boyunca iktidarımıza her zaman büyük bir destek göstermiş bu desteğini her geçen yıl arttırmaya devam etmektedir.

Bizim derdimiz her zaman millet olmuştur.

Hiç kimseyi ötekileştirmeden, fikri ne olursa olsun derdi millet olan herkese kapımız açıktır.

Bizim teşkilat olarak öncelikli görevimiz ülkemizin bu tarihi süreçte nereden geldiğini, nerede olduğunu, nereye gittiğini milletimizle paylaşıp, milletimizin gücünü ve desteğini AK Partide toplayabilmektir.

Bu kutlu yürüyüşümüzde ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, birçok önemli başarıya ve hizmete katkı sunan tüm değerli mensuplarını kutluyor, şu anda hayatta olmayan teşkilat mensuplarımızı rahmetle anıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, AK Partimizin 19. kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 47380

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik