ÖBEKTAŞ’A KADIN ELİ DEĞDİ ÖBEKTAŞ’IN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

ÖBEKTAŞ'A KADIN ELİ DEĞDİ ÖBEKTAŞ'IN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Emirgazi’ilçesinin tek kadın Muhtarı Özlem Çelik öbektaş mahalle sakinlerinin göz bebeği oldu hizmette sınır tanımayan Çelik doğduğumu köyüme hizmet etmenin onurunu gururunu yaşıyorum

ÖBEKTAŞ’A KADIN ELİ DEĞDİ ÖBEKTAŞ’IN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ
2020-12-14 19:53:52
İzlenme : 1340

Köy sakinleri ise muhtar Özlem Çelik'i çok sevdiklerini belirterek, birçok erkek muhtara göre Muhtarları Özlem Çelik'i çok başarılı gördüklerini söylediler.

Mahalle sakini kadınlar şunları söylediler, "Kaç muhtar geldi geçti hepsi de erkek di ama kızımız muhtarımız Özlem gibi çalışan olmadı, tek başına bize yol sokak içi çevre düzenlemesi gibi her türlü hizmetin gelmesi için çalışıyor köy halkı olarak her zaman yanındayız.

İnşallah daha da güzel hizmetler yapacak biz ona inanıyoruz güveniyoruz.

Muhtar Özlem Çelik, Allah nasip etti hemşerilerim şahsıma güvendiler beni muhtar seçtiler şimdi sıra bende Ereğli'de binlerce köylümüz yaşıyor özellikle gençlerimizi tekrar köyümüze getirmek için hayvancılık ve tarım sebze ve meyvecilik gibi projelerimizi hayata geçireceğiz Tarım bakanlığımızdan Konya valliğimizden destek bekl,iyoruz ÖBEKTAŞ'ı tekrar örnek köy haline getirmek için gece gündüz çalışacağız dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 22262

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik