MV.HALİL ETYEMEZ’DEN UYARDI

MV.HALİL ETYEMEZ'DEN UYARDI

Vatandaşlarımız, Sadece Resmi Makamların Bilgilendirmelerini Dikkate Almalı”

MV.HALİL ETYEMEZ’DEN UYARDI
2020-04-10 13:50:50
İzlenme : 1750

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez TBMMde yaptığı konuşmada vatandaşları uyardı. Halil Etyemez, Terör örgütleri ve art niyetli zihniyetler tarafından ülkemizin Kovid-19a karşı yürüttüğü başarılı mücadelesi baltalanmaya çalışılarak; toplum korku, panik ve endişeye sevk edilmek istenmektedir. Vatandaşlarımız, sadece resmi makamlar tarafından yapılan bilgilendirmeleri dikkate almalı, ortaya konan kurallara titizlikle uymalıdır. dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, TBMM Genel Kurulunda konuşma yaptı. Milletvekili Halil Etyemez, Türkiyenin Çinde ortaya çıkan Kovid-19 pandemisine karşı mücadelesini kararlılıkla ve başarılı bir şekilde yürüttüğünü söyledi.

Son dönemde dünyada çok sayıda insanın ölümüne sebep olan Kovid-19 sürecinde yayılan tek şeyin virüs olmadığını belirten Milletvekili Etyemez, dezenformasyonun günümüzde internet, sosyal medya ve anlık mesajlaşma yoluyla çok hızlı ve kolay yayıldığını kaydetti. Halil Etyemez, FETÖ, PKK, KCK gibi terör örgütleri, marjinal gruplar ve art niyetli zihniyetler tarafından ülkemizin Kovid-19a karşı verdiği başarılı mücadelesi baltalanmaya çalışılmakta; toplum korku, panik ve endişeye sevk edilmek istenmektedir. Kovid-19a karşı olduğu gibi bu tür şer odaklarına karşı mücadelemiz de kararlılıkla sürecektir. İçişleri Bakanlığımızın Siber Suçlarla Mücadele ekipleri, son 20 günde provakatif paylaşım yapan 200ün üzerinde şahsı yakalayarak gerekli işlemleri yapmıştır, yapmaya da devam edecektir. dedi.

Vatandaşlara uyarılarda bulunan Etyemez, Vatandaşlarımızdan sadece resmi makamlar tarafından yapılan bilgilendirmeleri dikkate almalarını, ortaya konan kurallara titizlikle uymalarını, provakatif paylaşımlara karşı dikkatli olmalarını istiyorum. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 80347

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik