Konya Şeker üreticilere koruyucu sağlık seti dağıttı

Konya Şeker üreticilere koruyucu sağlık seti dağıttı

Bütün dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınına karşı Türkiye’nin ulusal mücadelesi etkin bir şekilde sürerken, Konya Şeker de dar günde üreticinin yanında olmayı sürdürüyor.

Konya Şeker üreticilere koruyucu sağlık seti dağıttı
2020-04-14 15:08:12
İzlenme : 888

Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk'un talimatıyla çiftçilere maske, sabun, dezenfektan ve içecekten oluşan paket dağıtılıyor.

Bütün dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınına karşı Türkiyenin ulusal mücadelesine önemli katkılar sunan Konya Şeker, ürettiği etil alkolde indirime giderek milli bir irade gösterdi ve karaborsanın panzehiri vazifesi gördü.

Bu konuda devletin ve milletin övgüsünü alan Konya Şeker, Milli Dayanışma Kampanyasına katılımda da en ön sıralarda oldu.

Milli Dayanışma Kampanyasına, Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk 3 maaşını bağışlayarak, Türkiyenin üreten gücü Konya Şeker ise 1 milyon lira nakdi olarak destek verdi. Başkan Konuk bu zor dönemde yeni bir talimat daha vererek, üreticilere desteğini sürdürdü.

Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konukun talimatıyla Konya Şeker, çiftçilere maske, sabun, kendi ürettiği dezenfektan ve içeceklerden oluşan paket dağıttı. Üreticiler destekten dolayı Başkan Recep Konuka ve Konya Şekere teşekkür etti.

Başkan Recep Konuk ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, Dar günde Konya Şeker üreticisinin yanında, koruyucu sağlık setimiz ile içecek grubumuz üreticilerimiz ve ailelerine ulaştı. İçten tebessümleri her şeye değer dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34165

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik