KONSİAD’dan Başkan Oprukçu’ya Ziyaret

KONSİAD’dan Başkan Oprukçu’ya Ziyaret

Ereğli’nin Gelecek Vizyonunu Konuştular

KONSİAD’dan Başkan Oprukçu’ya Ziyaret
2019-11-13 16:25:26
İzlenme : 597

KONSİAD Başkanı Kemal Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçuyu ziyaret ettiler

Ereğli ve bölge ekonomisinin mihenk taşı iş adamları, Başkan Oprukçuyu ziyaretlerinde 12-15 Aralıkta İstanbul Yenikapıda Konya Tanıtım Günlerine davet ettiler ve Ereğliye yapılabilecek yatırımlar ve Ereğlinin geleceği hakkında da istişarelerde bulundular

EREĞLİNİN GELECEĞİ İÇİN EL ELE VERMELİYİZ

KONSİAD Başkanı Kemal Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçuyu ziyaret ettiler. Ereğli ve bölge ekonomisinin mihenk taşı iş adamları, Başkan Oprukçuyu ziyaretlerinde 12-15 Aralıkta İstanbul Yenikapıda Konya Tanıtım Günlerine davet ettiler ve Ereğliye yapılabilecek yatırımlar ve Ereğlinin geleceği hakkında da istişarelerde bulundular ziyaretle ilgili mutluluğunu ifade eden Başkan Oprukçu: Hemşerilerimizin teveccühü ve Allahın izniyle Bağımsız Belediye Başkanı olma şerefini yaşıyorum. Bu anlamda şereflendirildiğimiz bir tabloda hakka, hukuka riayet etme suretiyle memleketimizin huzur şehri olması noktasında üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bu anlamda çok çalışmaya ve hizmet etmeye mecburiyetimiz var. Bu noktada sizler gibi kıymetli iş adamlarımızın da Ereğlimize yapılabilecek yatırımlar ve Ereğlinin geleceği ile ilgili önemli bir misyon üstleneceğinizden de eminim. Hepimiz Ereğli için, Ereğli sevdası için hizmet etmek amacındayız. Gelecek nesillerimize huzurlu bir Ereğli bırakmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, sizlerin de bu önemli gayeye omuz vereceğinize yürekten inanıyorum dedi.

EREĞLİ SANAYİLEŞMELİ, VİLAYET OLMALI

Ereğlide sanayileşmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Oprukçu: Ereğli sanayileşmeli, gelişmeli diye düşünüyorum, bu manada da her zaman yüreğimiz çırpındı. Huzur şehri Ereğli diyerek çıktığımız yolda insanlarımızın aç açıkta olmaması için var gücümüzle çalışıyoruz. İşsizliğin olduğu yerde de huzuru inşa etmek kolay değil, bu bilinçle yeni iş sahalarının oluşmasını elzem görüyorum. Ereğli sanayileşmeli, ham üretip ham satılmamalı, katma değeri yüksek ürünler üretilmeli ve tüm bunların tezahürü ile şehrimizin gelişmesini arzu ediyoruz, bunun için çaba harcıyoruz. Ereğlimizin vilayet olma mecburiyetini, gelişmesinde vilayet olmasının önemini çok iyi biliyorum. Huzur şehri Ereğliyi inşa etmede bunlar hep yapı taşlarıdır. Günü kurtaracak hizmetlerle işimiz olmayacak, çünkü sadece bugününü değil Ereğlinin gelecek yüzyılını inşa etmenin derdindeyiz. Bu doğrultuda da hizmetlerimize devam edeceğiz. Her birinize bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, önemli yatırımlarda yeniden buluşmayı temenni ediyorum diyerek Ereğlinin vilayet olması arzusunu gerekçeleriyle bir kez daha dile getirdi.

KONSİAD’dan Başkan Oprukçu’ya Ziyaret

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 38094

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor