Karaman’dan 3 firma Türkiye’nin en büyükleri arasına girdi!

Karaman'dan 3 firma Türkiye'nin en büyükleri arasına girdi!

İstanbul Sanayi Odası tarafından yapılan 2020 yılı araştırmasına göre Karaman’dan 3 firma Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Firması arasına girdi.

Karaman’dan 3 firma Türkiye’nin en büyükleri arasına girdi!
2021-07-07 15:53:10
İzlenme : 532

İstanbul Sanayi Odası, "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmasını açıkladı. Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına Karaman'dan;Şimşek Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş 55. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 93. sırada ve Modern Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş 103. sıradayer alarak girdi.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren Karamanlı firmalarımız Şimşek Bisküvi A.Ş, Anı Bisküvi A.Ş, ve Modern Çikolata A.Ş'yi tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı;

"İstanbul Sanayi Odası tarafından yaptırılan; 2020 Yılı araştırmasına göre Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Şimşek Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş 55. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 93. sırada ve Modern Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş 103. sırada yer almıştır.

İlimizin tanınması, ekonomik anlamda güçlenmesi, istihdama katkı sağlaması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi adına bu sanayi kuruluşlarımızın listeye girmesi bizleri son derece gururlandırmıştır. Ülkemizde ve tüm dünyada salgını devam eden koronavirüsün bi an önce bitmesi ve yaşadığımız normalleşme dönemini en iyi şekilde atlatarak önümüzdeki yıllarda daha fazla firmamızın listede bulunması en büyük temennimizdir.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu başarıda emeği geçen Firmalarımızın yetkililerini ve çalışanlarını tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını ve başarılarının devamını temenni ederim." ifadelerine yer verdi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 94037

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik