İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI AMİL ACAR’DAN AÇIKLAMA

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI AMİL ACAR'DAN AÇIKLAMA

Değerli Ereğlili hemşerilerim bilindiği üzere iki üç gündür kamuoyunu meşgul eden gelişmeler yaşanmaktadır ve arayan,soranlardan da anlaşılmaktadır ki vatandaşımız konuyu merak etmektedir.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI AMİL ACAR’DAN AÇIKLAMA
2020-08-18 21:16:35
İzlenme : 528

Konumuz siyaset olunca bizler de ister istemez konuya dahil oluyoruz.Çünkü ittifaklardan,parti meşruiyetlerinden,Atatürkçülükten ve benzeri bir çok konudan dem vuruldu.
Değerli arkadaşlar bizler Millet ittifakının bir tarafıyız,partimiz değerleri ve meşruiyetini kimseyle tartışmayız çünkü bugün ki geldiğimiz noktada kimin ne olduğu partili,partisiz herkes tarafından görülmüştür ve söylenmiştir.
Memleketimizde sorunsuz ve dostça yaşamak istiyoruz.Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.
Ancak şehrimizin ve hemşehrilerimizin haklarını savunmak için buradayız.Ereğliyi ilgilendiren her konuyu araştırmak bizlerin en doğal hakkıdır ve her konuda vatandaşlarımızı,partililerimizi basın yolu ve sosyal medyadan bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Durduğumuz yer ve oturduğumuz koltuk gereği her bir vatandaşımıza aynı mesafedeyiz.Bizler Ereğlili İYİ ler objektif olarak her sorunu masaya yatırabilecek güçte ve potansiyeldeyiz.Kimseyi kırmadan,iftiradan uzak kalarak Ereğliyi ilgilendiren her konuda olayların açığa çıkması ve doğrunun bulunması için tarafsızca çalışmaya var gücümüzle devam edeceğiz.
Saygılarımla
Amil ACAR
İYİ Parti İlçe Başkanı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34063

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik