İŞ İNSANI ARİF BALCI:DAN EREĞLİ’YE SAĞLIK YATIRIMI

İŞ İNSANI ARİF BALCI:DAN EREĞLİ'YE SAĞLIK YATIRIMI

Arif BALCI Talatpaşa mahallesine yapılacak 5 nolu SEVDA-ARİF BALCI Aile Sağlığı Merkezi protokolüne imzasını attı..

İŞ İNSANI ARİF BALCI:DAN EREĞLİ’YE SAĞLIK YATIRIMI
2020-07-14 15:03:36
İzlenme : 980

"Ereğlide sağlık yatırımlarına sende imza at" kampanyamız doğrultusunda Ereğlinin önde gelen iş adamlarından Arif BALCI beyefendi Talatpaşa mahallesine yapılacak 5 nolu SEVDA-ARİF BALCI Aile Sağlığı Merkezi protokolüne imzasını attı...

Ereğlimize Hayırlı uğurlu olsun...

Ereğli'nin talatpaşa mahallesine yapımı planlanan Aile Sağlığı Merkezi binası için protokol imzalandı.

İş insanı Sevda Balcı ve Arif Balcı tarafından Talatpaşa mahallesine yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezi binası için il sağlık müdürlüğü ile hayırsever iş insanı Arif Balcı arasında protokol imzalandı.

İlçe Sağlık müdürlüğü makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde bir konuşma yapan İlçe Sağlık Müdürü Dr.İsmail Yavuz, Hayırlı bir hizmet ve bu hizmetin mutluluğunu yaşamak vesileyle bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Değerli iş insanımız Arif Balcının doğduğu, büyüdüğü, yetiştiği memleketini unutmayarak, Aile Sağlığı Merkezi yapmak girişiminde bulunmuş olma düşüncesi bize intikal etti.

Güzel bir hizmet ve yatırım olacağını düşünüyorum.

Hayırseverimizin talebine ilişkin olarak buranın isminin ‘Sevda Balcı- Arıf Balcı Aile Sağlığı Merkezi olarak isimlendirilmesi konusunda da protokolümüze hüküm koymuş bulunuyoruz diyen Yavuz, Tüm Ereğli'li kardeşlerimizin, Ereğli'li iş insanlarımızın memleketlerini unutmamalarını, başta eğitim yatırımları olmak üzere sağlık alanına da ilgi duymalarını bekliyoruz.

Ereğli'li İş insanı Arif Balcı yaptığı açıklama bizler bu toprakların çocuklarıyız bu topraklarda büyüdük bu topraklardan kazandık yine bu toprakların insanlarına başta Eğitim sağlık teknoloji bilim alanlarında yatırım yapmalıyız ülkemizin geleceği sağlıklı nesiller yetiştirmemize bağlık bilgi ile donatılmış nesiller yetiştirmeliyiz kimse 5 metre kefenden başka bi şey götürmüyor

İş insanlarımızın Ereğli'mizdeli okul yenilemelerinde rol almalarını, anne-baba ya da kendi isimlerini yaşatmalarını bekliyoruz şeklinde konuştu.

İŞ İNSANI ARİF BALCI:DAN EREĞLİ’YE SAĞLIK YATIRIMI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 88713

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik