HER ŞEY VATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN

HER ŞEY VATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN

Ereğli Belediyesi çalışmalarında öncü

HER ŞEY VATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN
2020-04-10 15:31:46
İzlenme : 1804

Ereğli Belediyesi araç envanterine yeni kattığı mikro zerreciklerle dönüştürülmüş dezenfektanlı su işlemi sayesinde tüm yüzeylerde kolayca tutunarak yüzeyi dezenfekte eden çok amaçlı sulama, ilaçlama ve dezenfekte aracı ile Korana virüs(COVİD-19) tedbirleri kapsamında şehrin tüm cadde, sokak ve mahallelerini ilaçlayarak virüsle mücadelede öncülük ediyor

HER ŞEYVATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN

Ereğli Belediyesi araç envanterine yeni kattığı mikro zerreciklerle dönüştürülmüş dezenfektanlı su işlemi sayesinde tüm yüzeylerde kolayca tutunarak yüzeyi dezenfekte eden çok amaçlı sulama, ilaçlama ve dezenfekte aracı ile Korana virüs(COVİD-19) tedbirleri kapsamında şehrin tüm cadde, sokak ve mahallelerini ilaçlayarak virüsle mücadelede öncülük ediyor. Virüsle mücadele kapsamında ilk günden beri büyük bir özveri ile çalışan Belediye ekipleri bu kapsamda önemli bir başarıya imza atıyorlar. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçunun talimatları doğrultusunda her şey vatandaşın sağlığı için parolasıyla yürütülen çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Virüsle mücadele kapsamında şehrin her bir noktasında dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarının yanı sıra vatandaşların yoğun kullandığı alanlara dezenfektan platformları yerleştirildi. Ayrıca kurallara uyulması yönünde denetimlerine devam eden Ereğli Belediyesi mümkün oldukça evde kalınması için uyarılarda bulunuyor.

TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDİYORUZ, ETMEYE DE DEVAM EDECEĞİZ

Birlik ve beraberlik içerisinde bu zor günlerin üstesinden geleceklerini vurgulayan Başkan Oprukçu: Zor dönemlerden geçiyoruz ancak biz biliyor ve inanıyoruz ki her zorluğun yanında bir kolaylık vardır. Bu inanç ve azimle Türk Milletinin kararlılığını ortaya koyarak salgın hastalıkla savaşımızı şanlı tarihimizde alışık olduğumuz şekilde noktalayacağımıza inanıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde devletimizin tüm kademeleri büyük bir özveri gösteriyorlar biz de Ereğli Belediyesi olarak ilk günden bu yana işi sıkı tutarak şehrimizde virüsün yayılmaması adına tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın sağlığı açısından titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarımızın huzur şehri Ereğliyi inşa etme hedefimizde temel taşı olduğunun bilincindeyiz. Her defasında ifade ediyorum lütfen olabildiğince evde kalalım, kalamıyorsak maskesiz dışarı çıkmayalım ve uzmanlarımızın belirlediği kurallara eksiksiz uyalım dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 83534

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR