Başkan Altay Kadınhanı’nın Mahallelerinde Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Altay Kadınhanı’nın Mahallelerinde Vatandaşlarla Buluştu

.

Başkan Altay Kadınhanı’nın Mahallelerinde Vatandaşlarla Buluştu
2021-12-06 21:14:39

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Kadınhanına bağlı Başkuyu, Kolukısa, Atlantı ve Osmancık mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. AK Parti Kadınhanı İlçe Danışma Meclisi Toplantısına da katılan Başkan Altay, 2021de söz verdiğimiz her şeyi yaptık elhamdülillah. İnşallah 2022 yatırım programını da belde ziyaretlerinden sonra bir arada gerçekleştireceğiz. dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Kadınhanı ilçesine bağlı mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Altay, Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Badem ve AK Parti İlçe Başkanı İrfan Karaca ile birlikte ilçeye bağlı; Başkuyu, Kolukısa, Atlantı ve Osmancık mahallelerini ziyaret etti. Mahalle ziyaretlerinde muhtarlarla ve vatandaşlarla bir araya gelerek görüş ve talepleri dinleyen Başkan Altay, çocuklarla da yakından ilgilenerek oyuncak hediye etti.

AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanlığının 75. İlçe Danışma Meclisi toplantısına da katılan Başkan Altay, ilçeye sağaldığı katkı ve uyumlu çalışmasından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Bademe teşekkür etti.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN GARANTİSİDİR

Nerede bir birlik varsa orada bereket oluyor. diye sözlerini sürdüren Başkan Altay, İnşallah 2022 yatırım programını da belde ziyaretlerinden sonra bir arada gerçekleştireceğiz. 2021de söz verdiğimiz her şeyi yaptık elhamdülillah. Büyük bir gururla bunu söyleyebilirim. Tabi bu demek değil ki her şeyi yaptık, hiçbir sorun kalmadı. Ama yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Her yıl yeni yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Sadece hizmet üretmek yetmiyor. Sadece yol yapmak, sadece kaldırım yapmak, sosyal tesis yapmak yetmiyor. Cumhurbaşkanımızın da bize ifade ettiği gönüllere girmek lazım. Onun için bir taraftan hizmet üretirken bir taraftan da gönüllere girmek için çaba sarf ediyoruz. Çünkü inanıyoruz ki, biz kutlu bir davanın yolcularıyız. Görevlerimizin hiçbir önemi yok. Bizim için önemli olan şey; Recep Tayyip Erdoğanın dava arkadaşı olmak. Bizim için önemli şey, bu ülkeyi geleceğe götürecek AK Parti kadrolarının bir neferi olabilmektir. İnşallah bunu da gururla sonuna kadar taşıyacağız. diye konuştu.

KONYA OLARAK KUTLU DAVAMIZA EN BÜYÜK DESTEĞİ VEREN İLLERİN BAŞINDA GELDİK

AK Parti Konya İl Başkan Vekili Mehmet Ay, Konya olarak kutlu davamıza en büyük desteği veren illerin başında geldik. Genel Başkan Yardımcılarımızla, bakanlarımızla, milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, siz kıymetli teşkilat mensuplarımızla şehrimizi temsil etmeye devam edeceğiz. ifadelerini kullandı.

Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Badem, Ülkemizin, ilçemizin büyüyerek güçlenmesi ve her alanda hedeflerimize doğru ilerlemesi için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmalarımıza devam ediyoruz. Milletimizden aldığımız güçle teşkilatlarımızın desteği, dostlarımızın hayır duasıyla ‘durmak yok yola devam diyerek mücadeleyi sürdürüyoruz. diye konuştu.

Başkan Altay, ziyareti kapsamında ilçede bulunan bir tekstil atölyesini de ziyaret ederek çalışanları selamladı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 41660

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Nuri Serinkaya, Çiftlik TV’de
Nuri Serinkaya, Çiftlik TV’de
Bircan Kerem: Fatma Girik’in Yeri Doldurulamaz
Bircan Kerem: Fatma Girik’in Yeri Doldurulamaz