Gönülal: Başkanlarımızın yanındayız

Gönülal: Başkanlarımızın yanındayız

CHP Ereğli İlçe Başkanı DT: Veysel Gönülal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a ve CHP’li başkanlara destek mesajları geldi.

Gönülal: Başkanlarımızın yanındayız
2019-12-23 20:39:43
İzlenme : 732

Son dönemde CHP eski Milletvekili Sinan Aygünle yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaşa Ereğliden destek geldi.

CHP Ereğli ilçe Başkanı Veysel Gönülal yaptığı açıklamada, Yılların alışkanlığı hesap hukuk tanımazlığın önüne geçmek istediği için saldırıya uğrayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaşın yanındayız.Gönülal, CHP'li Belediye başkanlarımız çalıştırılmak istenmiyor başarı olmaları olmaları istenmiyor

Çünkü ellerınde olan rant kapılarını milletimiz 31 martta kapattı

Hak her zaman yerini bulur ifadelerini kullanan Gönülal, iktidar cevresi yandaş yalan hayalcı izlemeyen tvleri gazete parçaları ile ne kadar iftira ederlerse etsinler balçık ile güneş sıvanmaz.

ASLA YALNIZ DEĞİLDİR

Ankarada halka hizmet yerine dinozor heykeli dikerek halkın parasını birilerinin cebine peşkeş çekenler, belediyeden vakıflara, cemaatlere, tarikatlara para aktaranlar bugün Ankara Belediye Başkanımız Mansur Yavaşa iftira atacak kadar çaresiz ve zor durumda kalmıştır.

Ankarayı ve Ankara halkını düşünen, oluşan rant düzenini yıkıp, halka hizmet anlayışını benimseyen Mansur Yavaş, asla yalnız değildir.

Başkan Gönülal, keşke Cumhurbaşkanlığı Gik üyesi eski AKP Meclis başkanı Bülent Arıç, AKP Eski belediye başkanı İ.Melih Gökçek Ankarayı parsel parsel fetöcülere sattı açıklaması üzerine C.Savcıları, içişleri bakanlığı müfettişleri aynı hasasiyeti gösterip soruşturma açsalardı.

Milletimiz yargıya neden güvenmiyor?

AKP'li başkanlara yargı dokunulmazlığı mı var?

İlk seçim de aziz milletimiz bütün bu karanlık günlere son verecektir

Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını kendine şiar edinen çok değerli başkanlarımız Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri, ülkemizin aydınlık yüzleri, gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğinin mimarlarıdır değerlendirmesinde bulundu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 51640

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR