GÖNÜLAL: AKP GİDİYOR GİTMESİ ÜLKEMİZİN HAYRINA OLACAK

GÖNÜLAL: AKP GİDİYOR GİTMESİ ÜLKEMİZİN HAYRINA OLACAK

CHP Ereğl İlçe Başkanı Veysel Gönülal, iktidar olma yolunda büyük bir rüzgar yakalayan CHP’nin başarıya odaklandığını, bu süreçte en büyük ihtiyaçlarının birlik ve beraberlik içinde mücadele etmek olduğunu belirterek, parti içerisinde kesinlikle kaos ortamı yaratılmasına izin vermeyeceklerin

GÖNÜLAL: AKP GİDİYOR GİTMESİ ÜLKEMİZİN HAYRINA OLACAK
2020-01-18 13:06:59
İzlenme : 996

AKP GİDİYOR, AKP'NİN GİTMESİ ÜLKEMİZİN MİLLETİMİZİN HAYRINA OLACAK

AK Parti hükümetinin ülkemizi getirdiği durumun ortada olduğuna dikkati çeken Gönülal, AKP hükümeti artık ömrünü doldurmuştur, gidicidir.

AKP 18 yıldır İktidar bugün gelinen nokta ne? Zam Zam Zam işçiyemi hayır emekliye mi hayır mermura mı hayır üreticilerin buğdayına arapasına süt'üne mi hayır,elektirik doğal gaz mazot,benzin temel gıda ürülerine zam üstüne zam yapıldı.

Bunları dile getidiğimiz için AKP'liler hop oturup hop kalkıyorlar boşuna zıplıyorlar halep orda ise Ereğli halkı burada pazara gidemiyor vatandaş zorunlu temel gıda mutfak ihtiyacını zar zor karşılyor.

Köprü yaptınız hortumun ağzını müteahite çevirdiniz yol yaptınız yine fakir fukaraya sardınız Allah aşkına bunun neresinde ülkenin yararı var?

AKP'nin tek derdi 5 milyon suriyeli ve yandaş holdıngler bunların fakir fukara diye bir sorunları yok..

Türk halkının umudu CHPdir.

Partimiz son yerel seçimlerde büyük bir başarı yakalamış, büyük şehirlerin tamamının yönetiminde söz sahibi olmuştur.

Bu durum partimizin iktidara geleceğinin müjdesidir şeklinde konuştu.

Gönülal, böyle bir ortamda bir kişiyi bile yok sayamayacaklarını, herkesi kazanmanın, partinin oy oranını artırmanın çabası içerisinde olmaları gerektiğini belirtti.

Belediye başkanlarının ilçe başkanları ile, ilçe başkanlarının il başkanı ile, tüm yönetimlerin milletvekilleri, genel merkez yöneticileri ile uyum içinde çalışmasının zorunlu olduğunun altını çizen Gönülal, başarıyı getirecek yolun birlik ve beraberlikten, sevgiden, omuz omuza mücadeleden geçtiğini dile getirdi.

BEN DEĞİL, BİZ MANTGI ÖNE ÇIKMALI

Ben varsam parti var, ben yoksam parti de yok şeklindeki bir anlayışın tarihe karışması, ben değil, biz mantığıyla hareket edilmesi gerektiğini sözlerine ekleyen Gönülal, kişisel makam ve menfaatlerden ziyaret partinin geleceğinin önemli olduğunu kaydetti.

Gönülal, kişisel çekişmelerin bir tarafa bırakılmasını, partinin ortak başarısına odaklanılmasını isteyerek, gençlik ve kadın kollarından, ilçe başkanlarına, belediye meclis üyelerinden il başkanı ve yönetimine, milletvekilinden genel merkez yöneticilerine kadar herkesin uyum içinde, omuz omuza çalışmasıyla beklenen başarının elde edilebileceğini bildirdi.

Gönülal, parti içerisinde kaos yaratılmasına, gerginlik ve çatışmalara izin vermeyeceklerini açıklayarak, tüm partilileri sevgi ve barış içerisinde el ele vermeye davet etti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 12400

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik