Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici oldu

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici oldu

Gelecek Partisi Genel Merkezi, bazı illerin il başkanı ve yönetimlerini belirledi. Gelecek Partisi’nin Konya İl Başkanı Yeminli Mali Müşavir Hasan Ekici oldu

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici oldu
2020-01-08 18:50:57
İzlenme : 2472

Gelecek Partisi'nin Konya Kurucu İl Başkanı Yeminli Mali Müşavir Hasan Ekici oldu.

Merhaba Gazetesi'nden Emre Özgül'ün haberine göre ilkeli olduklarını ve kurumsallaşmaya önem verdiklerini dile getiren Ekici, "Biz parti çalışmalarımızı Konya'da 10 gün önce partimizin Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun talimatıyla başlattık. İnşallah bundan sonraki süreçte de çok güzel insanlarla birlikte yol yürüyeceğiz. Kaliteli, nitelikli bir particilik anlayışımız olacak. Bu anlamda arkadaşlarımızı göreve davet ediyoruz. Türkiye genelinde olacağı gibi Konya'da da çok güçlü bir teşkilat yapımız olacak. Konya'nın sorunlarına duyarsız kalmayacağız. Tespit ettiğimiz bazı sorunlar vardı zaten. İlerleyen süreçte bu sorunların çözümü için de çalışma başlatacağız" dedi.

Gelecek Partisi'nin il yönetiminin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

HASAN EKİCİ KİMDİR?

Hasan Ekici, 1974 yılında Konyanın Seydişehir ilçesinde doğdu.1998 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde kamu yönetimi dalında "kurumsal risk yönetimi" üzerine yüksek lisans yaptı.

2000-2003 yıllarında T.C. Maliye Bakanlığı İzmir Gelirler Bölge Müdürlüğünde Vergi Müfettiş Yrd. (Eski Unvan Vergi Denetmen Yrd.) olarak görev yaptı. 2003-2007 yıllarında T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında Vergi Müfettişi (Eski Ünvan Vergi Denetmeni) olarak görev yaptı. 2007-2012 yıllarında T.C. Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünde İç Denetçi olarak görev yaptı.

2010 yılında T.C. Mevlana Kalkınma Ajansında 1 yıl İç Denetçi olarak görev yaptı.

2012 yılından itibaren Küre Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.de kurucu ortak Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. A-2 Düzeyinde Kamu İç Denetçi Sertifikasına ve Bağımsız Denetçi Lisansına sahiptir. "Kurumsal Risk Yönetimi-Kalkınma Ajansları Uygulaması" isimli bir adet kitabı yayımlanmıştır. Vergi, kamu ihale, bütçe, kamu yönetimi v.b. konularda çeşitli dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır. Orta derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 58792

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR