FLAŞ!.. NİMET BAŞ, BAKANLIĞA YAKIN GİBİ

FLAŞ!.. NİMET BAŞ, BAKANLIĞA YAKIN GİBİ

ERGÜNCEL’İN ÖZEL KULİS HABERİ- AK Parti E. BAKANI Nimet Baş’ın olası kabine değişikliğinde bakan olabileceği öne sürülüyor.

FLAŞ!.. NİMET BAŞ, BAKANLIĞA YAKIN GİBİ
2020-03-01 13:29:27
İzlenme : 3166

AK Parti E. Milletvekili Milli Eğitim E.Bakanı Nimet Baş'ın eli kulağında olan muhtemel kabine değişikliğinde bakan olabileceği öne sürülüyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın en güvendiği isimler arasında ilk sıralarda yer aldığı kaydedilen ve davaadamlığı vasfıyla tanınanAK Parti E, Milletvekili E.Bakanlar dan Nimet Baş'ın olası kabine değişikliğinde bakanlığa atanmasının güçlü bir karine olduğu savunuluyor.

AK Partide kabine revizyonu tartışmaları hız kazandı.

Parti kulislerinde kabineye yeni alınacak isimler hakkında çok ince detayların yürütüldüğü değerlendirmesi yapılıyor.

AK Partide çoğunluklakabineye tercübeli isimlerin bakanlığa atanmasının arzu edildiği belirtiliyor.

BAŞ, BAKANLIĞA YAKIN GİBİ

Dolayısıyla, AK Parti Kongresinin 2020nin sonu ya da 2021 yılı içerisinde yapılmasıylabirlikte muhtemel kabine değişikliğinde bakanlığa yakın olduğu siyasi çevrelerde dillendiriliyor.

EREĞLİ'DE HEYECANLI BEKLEYİŞ

İddialara göre,uzun zamandır kabine değişikliği beklentisi içinde olan AK Partide yabüyük kongreden önceya da kongre sonrasında revizyona gidileceği su götürmüyor.

Bu manada, AK Parti Genel Başkanı veCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanınpartisinin Eski milletvekilleri bakanları arasından kabineye yeni isim alınmasına karar vermesi durumunda özellikle Nimet Baş'ın icracı birbakanlığagetirebileceği öngörüsü kulislerdeyüksek sesle konuşulurken, Ereğli'de de heyecanlı bir bekleyiş şimdiden başlamış gibi gözüküyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 96199

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik