ETYEMEZ’İN MEB BAKANLIĞI SUYA MI DÜŞTÜ?

ETYEMEZ’İN MEB BAKANLIĞI SUYA MI DÜŞTÜ?

EREĞLİ GÜNCEL HABER’İN ÖZEL KULİS HABER- MEB Bakanı Ziya Selçuk yerine getirileceği algısı yaratılan Konya Milletvekili Halil Etyemez’in Bakan olmasını bekleyen Konya’lıların hayallerinin çoktan suya düştüğü ileri sürüldü.

ETYEMEZ’İN MEB BAKANLIĞI SUYA MI DÜŞTÜ?
2019-11-27 12:43:49
İzlenme : 1387

Kongre sürecine giren ve bu kapsamda teşkilatlarda revizyonun başladığı AK PARTİdekabinede değişiklik beklentisi de sürüyor.

Ancak, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın kabineye parlamentodan isimlerin kaydırılmasına sıcak bakmadığı ve partisinde önceki dönemlerde bakanlık ve milletvekilliği yapmış vehalen aktif görevi olmayaneski isimleri kabineye alabileceği güçlü karine olarak değerlendiriliyor.

YENİ KABİNEDE PARLAMENTODAN İSİM YOK GİBİ

AK Partide kabinede değişiklik ihtimali giderek güçlenmesine rağmen 2020den önce düğmeye basılması pek olası görülmüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğanınkabinede değişim için biraz daha bekleyeceği öne sürülürken, olası bir revizyonda kabineye mevcut parlamentodan isimlerin kaydırılmasına ciddi manada mesafeli durduğu öğrenildi.

KONYALI SEÇMENLERİN OLASI BAKANLIK BEKLENTİLERİ SUYA DÜŞTÜ

AK Parti kulislerinden Ereğli Güncel Haber'e yansıyan özel bilgilere göre, muhtemel kabine değişikliğinde öteden beri MEB Bakanı Ziya Selçuk yerine getirileceğialgısı yaratılanAK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez'in Bakan olmasını bekleyen Konya'yalı seçmenlerin hayallerinin çoktan suya düştüğü tartışmasının epeydir gün yüzüne çıktığı biliniyor.

Ak Parti İl Başkanı Hasan Angı AK Parti MYK'RULUNA Alınacacağı Genel Başkan yardımcısı olacağı kulis'lerde konuşulan isim.

Konya Eski Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu'nun kabine değişiminde bakan olacağı konuşulan isim.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 62243

Kullanıcı Adı

  • Süleyman bey
    29 Kasım 2019 Cuma

    Sayın yetkili ilkokulda değilsiniz yazılarınıza dikkat edin meb bakanlığı nedir?


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor