Etyemez: 15 Temmuz milletimizin zaferidir

Etyemez: 15 Temmuz milletimizin zaferidir

Milletvekili Halil Etyemez: 15 Temmuz milletimizin zaferidir

Etyemez: 15 Temmuz milletimizin zaferidir
2020-07-14 13:38:00
İzlenme : 363

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle açıklamalarda bulunan AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Aziz milletimiz, 15 Temmuz darbe ve işgal girişiminde tanklara karşı vücudunu siper ederek vatan, bayrak ve istiklal sevgisini tüm dünyaya bir kez daha haykırmıştır. Milletimiz sokaklarda, bizler millet iradesinin kalbi olan Gazi Meclisimizde hainlere fırsat vermedik. 15 Temmuz, milletimizin zaferidir. dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu. Başta 15 Temmuz olmak üzere tüm darbeleri ve darbe girişimlerini lanetleyen Milletvekili Halil Etyemez, 15 Temmuzda canını vatan uğruna veren şehitleri rahmet ve minnetle andığını, gazilere şükranlarını sunduğunu ifade etti.

HAİNLERE FIRSAT VERMEDİK
FETÖnün, 15 Temmuz hain darbe ve işgal girişimiyle milli iradeyi ve demokrasiyi ortadan kaldırmayı hedeflediğini belirten Milletvekili Etyemez, Ülkemizin bağımsızlığını, kalkınmasını, dünyadaki tüm mazlumlar için hak ve adaletin sesi olmasını hazmedemeyen FETÖ ve onu teşvik eden işbirlikçileri, 15 Temmuzda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanı, Türkiye Büyük Millet Meclisimizi, kurumlarımızı hedef alarak devletimizin yönetimini ele geçirmeye çalıştı. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğanın çağrısı üzerine vatansever halkımız, bu ihanet çetesine dur demek için sokaklara, caddelere, meydanlara çıkarak canından geçti. Gözü dönmüş caniler, 15 Temmuzda milletin evine, demokrasinin kalbi Gazi Meclisimize de saldırarak bomba yağdırdı. Bombalanmamıza rağmen Meclisimizi terk etmedik. Milletimiz sokaklarda, bizler millet iradesinin kalbi Gazi Meclisimizde hainlere fırsat vermedik. 15 Temmuz, milletimizin zaferidir dedi.

TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MÜCADELEMİZİ KESİNTİSİZ SÜRDÜRECEĞİZ
‘Allah bizimle beraberdir diyen milletin, 15 Temmuz'da ülkeyi bölmek isteyen, devleti yıkmak isteyen hain terör örgütü FETÖ ve destekçilerine karşı destan yazdığını vurgulayan Etyemez, Aziz milletimiz, 15 Temmuzda bu coğrafyayı vatan olarak sahiplenme konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur. Birliğine kastedenlere karşı Çanakkalede, Kutül Ammarede, Sakaryada nasıl cevap vermişse 15 Temmuzda da aynı cevabı vermiştir. Vatan, bayrak ve istiklal sevgisini tüm dünyaya bir kez daha haykırmıştır. Hiçbir darbe ve darbe girişimi, darbecilerin yanına kar kalmadı, bundan sonra da kalmayacaktır. Daima milletimizin, millet iradesinin ve demokrasinin yanında yer almaya devam edeceğiz. Başta FETÖ ve PKK olmak üzere tüm terör örgütleriyle mücadelemizi kesintisiz sürdüreceğiz. Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde ülkemizin ve milletimizin bugünü ve geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 45082

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik