EREĞLİ’NİN 83 mahallesine hizmet götürüyoruz

EREĞLİ'NİN 83 mahallesine hizmet götürüyoruz

Ereğli Belediyesi hizmetlerinde yalnız merkez odaklı değil tüm mahallere olabildiğince hizmet etmeye gayret ediyor.

EREĞLİ’NİN 83 mahallesine hizmet götürüyoruz
2020-02-15 15:40:08
İzlenme : 1238

Bu kapsamda birçok mahallenin acil sorunlarına çözüm üreterek vatandaşlardan da olumlu not alıyor

BELKAYALILARDAN BAŞKAN OPRUKÇUYA TAM NOT

Ereğli Belediyesi hizmetlerinde yalnız merkez odaklı değil tüm mahallere olabildiğince hizmet etmeye gayret ediyor. Bu kapsamda birçok mahallenin acil sorunlarına çözüm üreterek vatandaşlardan da olumlu not alıyor.Gidilmedik mahalle bırakmayan ekipler mesafe tanımaksızın Belkaya Mahallesinde de kendini hissettirmeyi başardı. Özellikle yıllardır çözüm bulunamayan Kutören-Belkaya arasındaki yolda yapılan bakım, onarım çalışmaları göze çarptı. Belkaya da 313,84 ton sıcak asfaltla yama, kumlama çalışmaları ve 286,46 ton da alt temel malzeme serimi gerçekleştirildi. Tüm bu çalışmalarda gösterdikleri özveri için Başkan Oprukçuya teşekkürlerini ileten Belkayalılar hizmetlerin devam edeceğine ilişkin inançlarını dile getiriyorlar.

HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Şartlar ne olursa olsun hizmetten geri durmayacaklarını belirten Başkan Oprukçu: Allahın izni, hemşerilerimizin teveccühü ile hizmete memur edildiğimiz günden bu yana kısıtlı imkanlarla rutin hizmetlerimize aksatmadan devam ediyoruz. Bunun yanında birçok mahallemizin acil sorunlarını çözüme kavuşturmak için var gücümüzle çalıştık ve projelerimizle Ereğlimizin gelecek yüzyılını, huzur şehri Ereğliyi inşa etmeye özen gösteriyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu düstur ve özveri ile hizmetlerimize devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

EREĞLİ’NİN 83 mahallesine hizmet götürüyoruz

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 46439

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik