EREĞLİ’Lİ ANNE’NİN EVLAT FERYADINI DUYUN ARTIK

EREĞLİ'Lİ ANNE'NİN EVLAT FERYADINI DUYUN ARTIK

Ben Kızımın Selasını Duymak İstemiyorum

EREĞLİ’Lİ ANNE’NİN EVLAT FERYADINI DUYUN ARTIK
2021-01-18 15:29:18
İzlenme : 1074

Ereğli'de enzim hastası küçük kız kendisine uzanacak yardım elini bekliyor.
Ereğli'de yaşayan Ayşegül-Volkan Özşen çifti 2 yaşındaki kızları Buğlem İrem Özşen'nin tedavisi için yardım bekliyor.
Ayşegül-Volkan Özşen Çifti ilk çocukları Buğlem İrem Özşen'i yüksek ateş nedeniyle hastaneye götürdü.Yapılan test sonucu MPS Tip 1 Hurler Sendromu (enzim hastası)tanısı konuldu.
Anne Ayşegü Özşen: ''Kızım enzim hastası MPS Tip 1 Hurler Sendromu en ağır tanısı.Bundan beş altı ay öncesi ben covid olmuştum karantinadaydık bu sebeble.Bu dönemde Buğlem'in ateşleri başladı.Biz ilk onunda covid olacağını düşündük.Ambulansla hastaneye kaldırdık bu sırada havale geçirdiğini öğrendik biz. Hastanede on gün boyunca yattık ama hiç bir şekilde teşhis konulamadı.
''Dünyamız başımıza yıkıldı.''
Anne Ayşegü Özşen: ''Daha sonra bizi Necmettin Erbakan Üniversitesine sevk ettiler. Orada da beş gün yattık.Aklınıza gelip gelemeyecek bütün testleri yaptılar.Çocuğumun canı çok yandı çok ağladı oralarda perişan olduk.Bu seferde tanısı konulamadı.Bizi çocuk genetiğe yönlendirdiler.Çocuk genetik çocuğumu görür görmez bir teşhis koydu ama onu bize söylemedi.Tabi bizimde bu arada dünyamız başımıza yıkıldı.
''Ben Kızımın Selasını Duymak İstemiyorum''
Anne Ayşegü Özşen: ''Ben çocuğum için çok didindim.Bize ikinci yıkıcı haberi verdiler.Benim buradan sizden isteğim ben kızımın selasını duymak istemiyorum.Ben kızım tedavi masraflarının üstesinden gelemiyorum.Yol masrafını karşılayamayacak durumu geldik.Yetkililere sesleniyorum bize bir el uzatın.Kızımın en iyi noktaya gelebilmesi için çok savaşıyorum bu savaşımda sizlerinde desteklerini bekliyorum.

EREĞLİ’Lİ ANNE’NİN EVLAT FERYADINI DUYUN ARTIK
EREĞLİ’Lİ ANNE’NİN EVLAT FERYADINI DUYUN ARTIK

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 16779

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik