Ereğli’de korsanlara geçit yok

Ereğli’de korsanlara geçit yok

Ereğli Belediyesi denetimleri arttırdı

Ereğli’de korsanlara geçit yok
2019-11-26 15:48:14
İzlenme : 656

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Başkan Hüseyin Oprukçunun talimatı üzerine Belkaya Mahallesinde vatandaşlar için huzurlu alışveriş ortamı sağlamak amacıyla pazar yeri denetimlerinde bulundu

DENETİMLERİMİZ HEMŞERİLERİMİZİN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDADIR

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Başkan Hüseyin Oprukçunun talimatı üzerine Belkaya Mahallesinde vatandaşlar için huzurlu alışveriş ortamı sağlamak amacıyla pazar yeri denetimlerinde bulundu. Gerekli cezai işlemlerin uygulandığı denetimler hakkında değerlendirmelerde bulunan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: Ereğlimizde huzuru inşa etmenin, hemşerilerimizin huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmelerinin gayretindeyiz. Denetimlerimiz de tamamen hemşerilerimizin menfaatleri doğrultusundadır, bu nedenle cezai müeyyideleri uygulamada da imtina etmiyoruz. Ereğlimizin her bir noktasına özveri ile hizmet etmeye çalışıyoruz. En uzak mahallelerimizden biri olan Belkaya Mahallemizde de hizmetlerimizi aksatmamaya özen gösteriyoruz dedi.

MAZERETLER ARDINA SIĞINMAYAN ÜRETKEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA…

Ereğlide haksız ve usulsüz hiçbir işe müsaade etmeyeceklerini ifade eden Başkan Oprukçu, Hiç kimsenin evine götüreceği rızkı temin etmesine karşı değiliz. Hukuki ve ahlaki zeminin tesis edildiği her noktada hemşerilerimizin, esnafımızın destekçisiyiz. Ereğlinin gelecek yüz yılını inşa ederken mazeretlerin ardına sığınmadan, üretken ve en ücra köşedeki vatandaşının dahi sorunlarından haberdar olan bir belediyecilik anlayışıyla hareket ediyoruz diyerek hemşerileri için var gücüyle çalıştıklarını belirtti.

Ereğli’de korsanlara geçit yok

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 12313

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor