EREĞLİ’DE KAÇAK KAHVEHANE VE KUMAR HANELERE BASKIN

EREĞLİ'DE KAÇAK KAHVEHANE VE KUMAR HANELERE BASKIN

EREĞLİ’DE KAÇAK OLARAK KAHVESİNİ İŞLETEN VE EVİNİ ve İŞYERİNİ KAHVEHANE GİBİ KULLANAN ŞAHISLARA CEZA UYGULADI

EREĞLİ’DE KAÇAK KAHVEHANE VE KUMAR HANELERE BASKIN
2020-04-02 22:47:20
İzlenme : 2658

Korona virüsün yaygınlaşmasının engellenmesi amacı ile İçişleri Bakanlığınca alınan Kahvehane, Kıraathane, Gazino, Pavyon vb. Umuma Açık İş Yerlerinin kapatılması tedbiri ile alakalı İl Hıfzıssıhha Kurulunun 2020/3 sayılı kararı ile bu iş yerlerinin açılması yasaklanmıştır.

Alınan karar gereğince Ereğli 'de vatandaşların tekrar eden ikazlar ile uyarılmaktadır.

Ancak yapılan yasaklamalar ve ikazlara rağmen kaçak kahvehane iş yerlerinin açılmasına devam edildiği, ikametlerin masa, sandalye ve oyun kağıtları koymak sureti ile ikametlerin de Umuma Açık İş yerinde dönüştürüldüğü şeklinde tespitler yapılmıştır.

Ereğli ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce yasaklama kararının alındığı 16.03.2020 tarihinden bu yana iki kahvehanenin açık olduğu, iki ikametin de kahvehaneye dönüştürüldüğü tespit edilerek iş yeri / ikamet sahipleri ile içeride oyun oynamak için gelen toplam 35 şahsa İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun kararı gereğince idari işlem uygulanarak iş yerleri mühürlenmiştir.İçerisinde bulunduğumuz zorlu süreçte halk sağlığının korunması yönünde kararlı mücadelemiz devam edecek olup bu yönde yapılacak bütün i

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 81308

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik