Ereğli il olsun dedi, Ankara’nın ortasında lokma dağıttı

"Ereğli il olsun" dedi, Ankara'nın ortasında lokma dağıttı

Milletvekilliği seçimlerinde MHP’den Konya Milletvekili adayı olan Bilal Yiğit, Ankara’da tek kişilik Ereğli İl olsun etkinliği yaparak, lokma dağıttı, mevlit okuttu, siyasetçileri ve bürokratları ziyaret ederek, yöresel ürünlerden oluşan Anadolu’nun İnci Tanesi Ereğli İl Olmak İstiyor” yazılı çantalar dağıttı

Ereğli il olsun dedi, Ankara’nın ortasında lokma dağıttı
2021-02-25 18:24:32
İzlenme : 2225

Ereğlinin tanınan isimlerinden Bilal Yiğit, Ereğli il olsun diye Ankara'da lokma dağıttı.

Bilal Yiğit, Ankaranın Kızılay ve Ulus gibi merkez semtlerinde gerçekleştirdiği Ereğli il olsun etkinliği düzenledi. İlk olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın merhum annesi Tenzile Erdoğan ve şehit anneleri adına mevlit okutup lokma tatlısı dağıttı. Daha sonra, yine aynı semtlerde, içerisinde Ereğlinin yerel ürünlerinin olduğu ve üzerinde Anadolunun İnci Tanesi Ereğli İl Olmak İstiyor yazılı çantalar dağıtarak, Ankaralıların dikkatini Ereğliye çeken Bilal Yiğit, Ankarada bürokratları ve siyasileri de ziyaret ederek Ereğliyi anlattı, Ereğlinin il olması gerektiğini ifade etti.

Ankaradaki Ereğli etkinliğini siyasileri ve bürokratları ziyaret ederek sürdüren Bilal Yiğit, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Konya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycıyı da ziyaret ederek, üzerinde Ereğli İl Olmak istiyor yazılı plaket ve üzerinde Ereğli İçin Bir Fidan da Sen Dik yazılı, fidan tohumlu kalem hediye etti.

Ankarada tek başına düzenlediği Ereğli etkinliği ile ilgili açıklama yapan Yiğit, Türkiyenin bütün kentlerinde yaşayan Ereğlililer adına düzenlediğim etkinlikte, Ereğlinin il olması gerektiğini, Ereğlinin il olmayı beklediğini siyasilerimize ve bürokratlarımıza ilettik. Ereğli ile ilgili projelerimizi ulaştırdık, Ereğlinin yöresel ürünleri içerikli hediye çantalarımızı dağıttık. Bugüne kadar Ereğlinin il olması için çalışmış, mücadele etmiş tüm siyasi parti ilçe başkanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Mücadelemiz Ereğli il oluncaya kadar devam edecek dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 13285

Kullanıcı Adı

  • Hakkı
    4 Mart 2021 Perşembe

    İyi bir reklam olmuş


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik