EREĞLİ GÜNCEL HABER NERENİZE BATIYOR

EREĞLİ GÜNCEL HABER NERENİZE BATIYOR

TÜRKİYE SEVDALISI EREĞLİ SEVDALISI NE SOLCU NE SAĞCI AYRIMI YAPMADAN HER YURTTAŞIN SESİ SOLUĞU OLAN EREĞLİ GÜNCEL HABER BİRİLERİNE FENA HALDE BATIYOR OLMALI Kİ SİTEMİZ İLE UĞRAŞILMAKTA

EREĞLİ GÜNCEL HABER NERENİZE BATIYOR
2020-05-09 18:55:21
İzlenme : 1140

Ereğli'de on yılı aşkın bağımsız yayın hayatını sürdüren tam tarafsız hiç bir siyasi görüşe ayrım yapmadan yalınızca bölücelerden uzak duran Türkiye sevdalısı Ereğli Sevdalısı insana saygılı haber sitemiz ile son yıllarda biri veya birileri yayınını engellemek için uğraşmaktalar.

Biz hiç bir Allah kulunun özeline ticaretine sosyal yaşamına siyasi görüşüne inancına dünya görüşüne karşı yayın yapmadık.

Yanlışları eleştirdik kamu adına milletimiz adına ülkemizin ve Ereğli'mizin çıkarları için mücadele ediyoruz.

Yanlışa yanlış Doğruya doğru diyoruz.

Hizmet edeni alkışlıyoruz etmeyeni eleştiriyoruz.

Ereğli Güncel Haber kamuoyunu bilgilendirmekten hizmet etmekten başka hiç bir art niyet ticari kaygısı ile şantajcı yalancı vurguncu işleri olmadı olmayacakta hiç bir zaman reklam için yalan dolan iftira peşinde koşmadık koşmayız da yaptığımız iş KAMU ADINA GAZETECLİK NEDEN RAHATSIZ OLUYORLAR BİTÜRLÜ ÇÖZEMEDİK

BEN ONLARI BU MÜBAREK GÜN ALLAH'A HAVALE EDİYORUM

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 53583

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik