EREĞLİ DE NİHAYET

EREĞLİ DE NİHAYET

Ateş Ölçümleri Yapılıyor, Maske Uyarıları Yapılıyor

EREĞLİ DE NİHAYET
2020-09-13 13:17:51
İzlenme : 451

Korona virüs tedbirleri kapsamında Ereğli Kaymakamlığı tarafından oluşturulan filyasyon ekipleri, çalışmalarına başladı.

Ereğli Kaymakamlığı tarafından geçtiğimiz haftalarda oluşturulan ve covid-19 tedbirleri uygulamalarında denetçi görev üstlenen filyasyon ekipleri, çalışmalarına başladı. Görevleri, mahallelerde covid-19 testi pozitif çıkan hastaların karantina kurallarına uyup uymadıklarını denetlemek, ihtiyaçlarını karşılamak, tedbirlerle ilgili alınan kurallara tüm vatandaşların riayet etmelerini sağlamak olan filyasyon ekibi, görevlerini yerine getirmeye başladı.

Kutören Mahallesinde covid-19 denetimleri görevini üstlenen muhtar Özcan Kardaş, filyasyon çalışmaları kapsamında vatandaşları belirli aralıklarla ateş ölçümüne tabi tutuyor. Mahallede covid testi pozitif çıkanların ve temas sağladığı için izolede olanların ev karantinasında kalmalarını sağlamak amacı ile ihtiyaçlarının karşılanması noktasında üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini de ifade eden muhtar Kardaş, Vatandaşlarımızı maske kullanımı konusunda da sık sık uyarıyoruz dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 87700

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik