Ereğli Belediyesi PAZAR denetimlerine devam ediyor

Ereğli Belediyesi PAZAR denetimlerine devam ediyor

“HEM KENDİMİZ HEM DE ÇEVREMİZ İÇİN EVDE KALMAYA ÖZEN GÖSTERELİM”

Ereğli Belediyesi PAZAR denetimlerine devam ediyor
2020-03-26 15:44:34
İzlenme : 1682

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, emniyet mensupları ile beraber perşembe pazarında pazar esnafları ve alış veriş yapan vatandaşların 65 yaş altında olmaları, alış veriş yaparken meyve, sebzeleri seçmemeleri, esnafların eldiven kullanması ve maske takmaları gibi dikkat edilmesi gereken hususlarda denetimler gerçekleştirdi

HEM KENDİMİZ HEM DE ÇEVREMİZ İÇİN EVDE KALMAYA ÖZEN GÖSTERELİM

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, emniyet mensupları ile beraber perşembe pazarında pazar esnafları ve alış veriş yapan vatandaşların 65 yaş altında olmaları, alış veriş yaparken meyve, sebzeleri seçmemeleri, esnafların eldiven kullanması ve maske takmaları gibi dikkat edilmesi gereken hususlarda denetimler gerçekleştirdi. Virüsle mücadelede toplumun her kesiminin bilinçli ve dikkatli olmasının önemine vurgu yapan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: "içerisinde bulunduğumuz zor günlerde uzmanlarımızın belirlediği kurallar bizlerin sağlığını maksimum düzeyde korumak için lütfen kurallara uyalım. 65 yaş ve üzeri hiç kimse evden çıkmazsa diğer vatandaşlarımız da zorunlu olmadıkça evde kalmaya özen gösterirse bu tüm dünyayı saran virüs salgınını ülke olarak kayıpsız atlatma imkanımız olur. Bunu sağlayabilmek adına ekiplerimiz var gücüyle çabalıyor, özellikle sağlık çalışanlarımız büyük bir özveri gösteriyorlar, onlara da teşekkür ediyorum. Bu vesileyse hayatını yitiren vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyor, daha fazla kayıp yaşamamamız ve sebep olmamamız adına hemşerilerimizden, Türk Milletinin her ferdinden kurallara uymalarını rica ediyorum" dedi.

EKİPLER ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR

Ereğli Belediyesi Korana virüsün (COVİD-19) ülkemizde etkisinin görüldüğü günden bu yana yürüttüğü çalışmalarla virüsün halkın sağlığını tehdit etmesinin önüne geçmek için uğraş veriyor. Titizlikle yürütülen ilaçlama, temizlik ve denetim çalışmaları ile tehlikeyi en aza indirmeye çalışan ekipler vatandaşlardan da takdir topluyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 72253

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik