Ereğli Belediyesi KBŞB’sinin yollarını yapıyor

Ereğli Belediyesi KBŞB'sinin yollarını yapıyor

Ereğli Belediyesi hizmette mesafe tanımıyor

Ereğli Belediyesi KBŞB’sinin yollarını yapıyor
2020-02-08 15:08:04
İzlenme : 1159

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçunun talimatlarıyla Fen İşleri Müdürlüğünün en uzak noktalara bile dokunan hizmetleri vatandaşlar tarafından takdir görüyor

TOPLAMDA 250 BİN TON MALZEME SERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçunun talimatlarıyla Fen İşleri Müdürlüğünün en uzak noktalara bile dokunan hizmetleri vatandaşlar tarafından takdir görüyor. Fen işleri Müdürlüğü toplamda 250 Bin Ton malzeme serimi ile kısa zamanda önemli bir hizmeti gerçekleştirdi. Yürütülen asfalt, yama, bakım ve onarım çalışmaları ile yolların, cadde ve sokakların ihmal edilmişlikleri gideriliyor. Kısıtlı imkanlarla yapılan hizmetler her geçen gün daha çok hizmete kavuşulacağının kanıtı olma hüviyeti taşıyor.

EN UZAK MAHALLELERDEN BİRİ OLAN ZENGEN DE HİZMET GÖRDÜ

Uzak, yakın demeden her mahalleye hizmet götürmeye gayret eden Ereğli Belediyesinin çalışmalarından Zengen Mahallesi de ihtiyacı olan hizmeti aldı. Bu kapsamda Zengen Mahallesine 198 Bin m² kilitli parke taşı, 15 Bin metre stabilize yol, 396 Bin ton alt temel, stabilize yol reglaj çalışması(yayla yolu), 500 adet mezar taşı, yol kumlama ve tabliye beton üst yapı hizmetleri gerçekleştirildi.

Hizmetler İçin Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçuya teşekkür eden Zengen Mahalle Muhtarı Bayram Işık bundan sonra da hizmetin artarak mahallelerinde ve Ereğlide devam edeceğine inandıklarını belirtti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 22159

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik