EREĞLİ BELEDİYESİ CORONA İLE MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR

EREĞLİ BELEDİYESİ CORONA İLE MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR

Ereğli Belediyesi Korana virüs(COVİD-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı olan günlerde daha rahat çalışma imkanı da bulmayı fırsata çevirerek konteynerlerin temizliğini yapıyor.

EREĞLİ BELEDİYESİ CORONA İLE MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR
2020-05-11 16:57:24
İzlenme : 429

Ayrıca Vefa Sosyal Destek Grubu ile işbirliği halinde görevli araçlar ve çalışanlarıyla merkeze uzak mahallelerde yaşayan vatandaşların ekmek ihtiyacını gidermek üzere fırınların ekmek satışına destek oluyorlar

HER ZAMAN DESTEK, DURMAKSIZIN HİZMET

Ereğli Belediyesi Korana virüsünün(COVİD-19) ülkemizde görüldüğü günden bu yana hizmetleriyle her zaman vatandaşlarının sağlığı ve virüsün bulaşma olanağını en aza indirme adına önemli hizmetlere imza atıyor. Sürekli yürütülen cadde ve sokak temizliği ve ilaçlama çalışması ile de virüsle mücadelede öncü olmaya da devam ediyorlar. Ayrıca şehrin birçok yerine monte edilen el dezenfektanları, kamu kurum ve kuruluşların ilaçlanması da vatandaşların takdirini kazanan uygulamalar olarak göze çarpıyor. Tüm bunların yanında sokağa çıkma yasağı olan günlerde daha rahat çalışma imkanı da bulmayı fırsata çeviren ekipler konteynerlerin temizliğini yapıyor ve bu günlerde Vefa Sosyal Destek Grubu ile işbirliği halinde görevli araçlar ve çalışanlarıyla merkeze uzak mahallelere ulaşımda zorlanan fırınların ekmek satışına destek olarak vatandaşların ekmek ihtiyacını gideriyor, her zaman vatandaşın hizmetinde ve yanında olduklarını apaçık ortaya koyuyorlar.

BİZLER HİZMETE MEMUR KILINDIK

Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: Bizler hemşerilerimizin destekleriyle hizmete memur kılındık. Bu noktada hizmette geri durmamız, aksatmamız düşünülemez. Elimizden gelen tüm imkanları seferber ederek gece gündüz demeden çalışmaya, hemşerilerimize hizmet götürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda hemşerilerimizin COVİD-19 salgınından korunması adına hizmetlerimizi büyük bir titizlik ve süreklilikle gerçekleştiriyoruz. Sokağa çıkma yasağı olan günlerde de belirli periyotlarda yaptığımız temizlik ve ilaçlama çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca merkeze uzak mahallelerimize ulaşımda zorlanan fırınlarımıza Vefa Sosyal Destek Grubu ile işbirliği halinde araçlarımızla destek olarak hemşerilerimizin ekmek ihtiyacını gidermelerine olanak sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimiz hemşerilerimizin mutluluğunu görme ve huzur şehri Ereğliyi inşa etme arzumuzdandır dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 52617

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR