EREĞLİ, YEŞİL EREĞLİ HÜVİYETİNİ TEKRAR KAZANACAK

EREĞLİ, YEŞİL EREĞLİ HÜVİYETİNİ TEKRAR KAZANACAK

Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir geneli parklarda budama, çapa, temizlik ve ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor

EREĞLİ, YEŞİL EREĞLİ HÜVİYETİNİ TEKRAR KAZANACAK
2020-03-12 14:38:56
İzlenme : 1427

Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir geneli parklarda budama, çapa, temizlik ve ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Baharın yaklaşmasıyla birlikte ekipler çalışmalarını hızlandırdı. Şehir genelindeki parklarda, piknik alanlarında ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda çalışmalar büyük oranda tamamlandı. Özellikle yaz aylarında insanların yoğun olarak kullandığı parkların, piknik alanlarının daha temiz ve düzenli olmasına özen gösteriliyor. Yeşile gösterilen önem ve itina ile de Ereğli, Yeşil Ereğli hüviyetini tekrar kazanacak. Hayatın yoğunluğundan fırsat bularak parklarda, piknik alanlarında huzuru bulan vatandaşların memnuniyetinin her şeyden önemli olduğuna vurgu yapan Ereğli Belediye Başkan Hüseyin Oprukçu, ekiplerin çalışmalarını yakından takip ediyor.

HEMŞERİLERİNİN TAKDİRİNİ KAZANIYOR

Huzur şehri Ereğliyi inşa etmek için Belediye Başkanı seçildiği ilk günden bu yana büyük bir özveri ile hizmetlerine devam eden ve birçok önemli projeyi hayata geçirmek için canla başla çalışan Başkan Oprukçu rutin hizmetlerin de aksatılmaması noktasında tüm imkanlarını seferber ediyor. Bu hizmetleri ile de hemşerilerinin takdirini kazanmaya devam ediyor. Tek gayesinin Ereğliye layık olduğu hizmetleri kazandırmak olduğunu ifade eden Başkan Oprukçu, geride kalan süreçte yaptığı hizmetlerle de gelecek için Ereğlililere hizmet dolu yıllar vadediyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 27073

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik