ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi

ENERYA'nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi

Enerji dağıtımının büyük isimlerinden ENERYA, iş yoğunluğundan dolayı bazı işleri şirket dışından anlaştığı firmalara yaptırıyor. Bizim Firmamızda Reklam Yayınlamıştır ve bedelinide gününde ve zamanında tahsil etmiştir

ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
2021-12-02 12:12:50
İzlenme : 100

Enerji dağıtımının büyük isimlerinden ENERYA, iş yoğunluğundan dolayı bazı işleri şirket dışından anlaştığı firmalara yaptırıyor. Bizim Firmamızda Reklam Yayınlamıştır ve bedelinide gününde ve zamanında tahsil etmiştir. Ancak Editör eksikliğimizden bazı haberler bölgemizdeki haber sitelerinin kaynaklarından otamatik alarak yayınlamaktadır. Dünkü Yayında bizim değil Ereğli Güneş Gazetessinin yayınıdır. Bu düzeltmeyi tüm okuyucumuzla paylaşıyoruz. İlgili haberde kaynağından kaldırılmıştır.

Enerya ve Reklam Dağıtım Şirketinin Tarafımıza Hiç bir Zararı Yoktur. Bu güne Kadar Reklam destekleri için çok teşekkürediyoruz. Basında Çıkan heberlerin Asılsız ve Eksik Olduğunu Bu haberle ilan ediyoruz.

Anlayışı için Reklam Firmasına Çok Teşşekkür Ediyoruz.

TekYazılım İnternet Medya Hizmetleri

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 70263

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR