Ekici’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Ekici’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

GP Konya İl Başkanı Hasan Ekici’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Ekici’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
2020-10-28 14:52:30

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nın 97. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru adım atarken, demokrasi, kalkınma ve özgürlük yolunda somut adımlar atılmasını temenni ediyoruz." dedi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici´nin "Birlik ve beraberliğimizin büyük bir coşkuyla tezahür ettiği bugünde Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünü şerefle kutluyoruz." dediği açıklaması şöyle:

"Türkiye, Atatürk ve silah arkadaşlarının üstün gayretleriyle Mili Mücadelesini Cumhuriyetle taçlandırarak büyük devlet olmayı sürdürmekle kalmamış, toplumsal ve ekonomik gelişmeler alanında büyük başarılara imza atan, hızla gelişen ve kalkınan bir ülke olmuştur.

Son yıllarda temel hak ve özgürlükler başta olmak üzere, eğitim ve ekonomide yaşanan sıkıntıların son bulacağı, Cumhuriyetimizin 100. yılında tüm problemlerin çözülerek İnsan hak ve özgürlükleri ve ekonomi alanında çok daha güçlü bir Türkiye´nin, eşit, özgür, refah içinde, geleceğe umutla bakan vatandaşları olarak yaşayacağımızı ümit ediyorum.

Türkiye´nin ilerlemesinden Konyanın da payını alacağı günlerin geleceğini de ifade etmek isterim. Doğal güzellikleriyle, tarihi önemiyle, jeopolitik konumuyla Türkiye´nin en gözde şehirleri arasında yer alan Konyada sorunlardan söz etmek yerine, Uluslararası Kongre ve Fuarlara ev sahipliği yaparak gerçekleşen büyük etkinliklerden, şehrimizi ziyaret eden yerli ve yabancı çok sayıda turistten bahsediyor olacağımızı ümit ediyorum.

Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru bir adım daha atarken, demokrasi, kalkınma, özgürlük yolunda da adımlar atılacağı, Ocu, Bucu diyerek kutuplaştırmalardan uzak, birlik ve beraberliğimizin büyük bir coşkuyla tezahür etmesi temennisi ile bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünü şerefle kutluyoruz.

Bu vesile ile de Konyalı hemşehrilerimin ve yüce milletimizin Cumhuriyet Bayramı´nı en içten dileklerimle kutluyor, şehit ve gazilerimizi, İstiklal kahramanlarımızı rahmet ve şükranla anıyorum."

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 71006

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖĞRETİCİ: TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ CANLI OLARAK YAYINLANMALIDIR
ÖĞRETİCİ: TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ CANLI OLARAK YAYINLANMALIDIR
TERASTA CAZ AKŞAMLARI DEVAM EDİYOR
TERASTA CAZ AKŞAMLARI DEVAM EDİYOR