DURSUN’DAN CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI” KUTLAMA MESAJI

DURSUN'DAN CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI” KUTLAMA MESAJI

AK PARTİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN “CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI” KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

DURSUN’DAN CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI” KUTLAMA MESAJI
2020-10-04 14:42:59
İzlenme : 436

Ak Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Camiler ve Din Görevlileri Haftası ile ilgili bir mesaj yayınladı.
Dursun, Genç-ihtiyar, zengin-fakir, amir-memur, demeden bütün insanların bir araya geldiği, aynı safta omuz omuza Allah'ın huzuruna durdukları yegâne mekânlar olduğunu söyledi.
Dursun; milli birlik ve beraberliğimizin temel taşı olan camilerimiz, sosyal hayatımızın vazgeçilmez mekânlarıdır aynı zamanda insanların sosyalleşmelerine de katkıda bulunan müesseselerdir dedi.
Halkın dini konularda aydınlatılması, yanlış dini anlayışların düzeltilmesi, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi ve toplumsal dayanışmanın temellerinin atılması açısından büyük ve ağır bir sorumluluğu taşıyan din görevlilerinin büyük sorumluluklar taşıdığını dile getiren Dursun, doğan çocuklarımızın kulaklarına ezan okuyarak isimlerini koyan, evlerde okunan mevlitlerde, sünnet törenlerinde bulunan imamlarımız, hayatımızın sonunda ebedi aleme yolcu eden, milletimizin en sıkıntılı günlerindeki en vefalı dostlarıdır dedi.

Dursun; birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı din görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını tebrik ederek haftanın hayırlara vesile olmasını diledi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 31303

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik