Dursun: Başkan Oprukçu’nun açıklamasının hiç bir tutar yeri yok

Dursun: Başkan Oprukçu'nun açıklamasının hiç bir tutar yeri yok

AK Parti Ereğli ilçe Başkanı Zübeyir Dursun yaptığı yazılı açıklaması Değerli Hemşerilerim; Ereğli Belediye Başkanı çok muhterem Hüseyin Oprukçu’nun haklı gerekçelerle yaptığımız açıklamaya cevaben beyanatında ki ifadeler yine bizleri şaşırtmamıştır.

Dursun: Başkan Oprukçu’nun açıklamasının hiç bir tutar yeri yok
2020-01-14 23:41:38
İzlenme : 545

AK Parti Ereğli ilçe Başkanı Zübeyir Dursun yaptığı yazılı açıklaması Değerli Hemşerilerim;
Ereğli Belediye Başkanı çok muhterem Hüseyin Oprukçunun haklı gerekçelerle yaptığımız açıklamaya cevaben beyanatında ki ifadeler yine bizleri şaşırtmamıştır. Her gün iddaalarına sırayla cevap vereceğiz.
Sayın Başkanın Millet Bahçesi talebimizin reddeilmesi ifadesi söz konusu bile değildir. Millet Bahçesi Projesi seçimlerde hükümetimizin vaat ettiği bir proje olup bizler de takipçisiyiz.
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın Millet Bahçeleri projemiz, hayırlı işlerde yarışma anlayışımızın son ürünüdür ve hamdolsun milletimiz tarafından da büyük bir şevkle sahiplenilmiştir. Türkiyeyi, özellikle de şehirlerimizi yemyeşil hâle getirene kadar, Millet Bahçelerimizle, ağaç dikimlerimizle ve diğer faaliyetlerimizle durmadan, usanmadan çalışmayı sürdüreceğiz ifadelerinde belirtmişlerdir.
Ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurumun Ereğlimizi seçim dönemindeki ziyaretlerinde de Ereğliye 100 bin metrekare alan içerisinde Millet Bahçesi yapma sözünü de vermiştir.
Evet bizler kendisininde ifade ettiği gibi 352 km Ereğlimizin ikbali için Ankaraya giderek yaptğımız görüşmede Sayın Bakanımız Millet Bahçesi Projesinin çalışmalarına herhangi bir aksama olmayacağı teyit etmiştir. Görünen o ki proje üretmekte zorluk çeken Sayın Başkanın partimize ait projeleri kendi projesi gibi yansıtmasıda manidar olup bu projeyi engellediğimizide ifade etmesi ayrı bir akıl tutulmasıdır.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34989

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik