DEVLET NEDİR? HAZIMSIZLIK NEDİR?

DEVLET NEDİR? HAZIMSIZLIK NEDİR?

Devlet, toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal bakımdan örgütlenmiş millet veya milletler topluluğunun oluşturduğu tüzel varlığa devlet denir.

DEVLET NEDİR? HAZIMSIZLIK NEDİR?
2020-05-06 14:52:52
İzlenme : 1400

AKP ilçe başkanı Hazımsızlık CHPnin başına vurdu...devamında
Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgının da dahi CHP, Cumhurbaşkanımıza, devletimize ve partimize karşı siyaset yapma sevdasından vazgeçmeyen bir yol izliyor. diye yazmış.
Sayın Dursun biz adaletsizlik yapmadık, muhalif diye kimseyi hapse attırmadık, hak yemedik, haksızlık yapmadık, kul hakkı, yetim malı hiç yemedik ki hazımsızlık çekelim.
Hazımsızlık çekenlerin yüzüne vuran ifadesini izlemeye devam edeceğiz.
AKPli Cumhurbaşkanı ve AKPye karşı siyaset yapmak demokrasinin gereğidir. AKPnin yaptığı yanlışları söylemek, halka anlatmak muhalefet partisinin görevidir.
AKPli Cumhurbaşkanı mübarek Ramazan ayında ulusa seslenmemiş, CHPye nezaketi aşan kelimeler kullanmıştır. CHP olarak cevap vermek de bizim görevimizdir.
Sayın Dursun, CHPyi ‘devlete karşı siyaset yapmakla diye bir ifadede bulunmuş. Sayın Dursun devlete karşı siyaset diye bir söylem 150 bin nüfuslu büyük bir ilçenin ilçe başkanın söylemde bulunması anlaşılır bir ifade olmadığını belirtmek isterim.
Türkiye Cumhuriyeti büyük bir devlettir. CHP Türkiye Cumhuriyeti ilan edilmeden 9 Eylül 1923 yılında kurulan, devlet kuran siyasi bir partidir. Devlet olmazsa parti olmaz. CHPyi devlete karşı bir söylemde bulunmak mantıkla bağdaştırılamaz.
Sizin içinde bulunduğunuz oluşumda siyasi bir partidir. AKPnin yaptığı yanlışları halka anlattıklarımızı ‘devlete karşı gibi göstermek anlaşılır gibi değildir. Sizin kendinizi ‘devlet yerine koyma gibi büyük bir yanlışın içine girdiğinizi gösteriyor.

Maske meselesine gelince
- 65 yaş üstüne maske ve kolonya bizden
- İstanbuldan dağıtmaya başlıyoruz
- Marketlerde maske satacağız
- Satmayacağız - PTT dağıtacak
- PTT çöktü, e-devlet de olabilir
- Eczaneler dağıtacak
- SSKlılar ve memurlar iş yerinden alacak
- Maske satışı serbest
Büyükşehir belediye başkanlarımızla halkın yanında olduğumuzu yapılan yardımlarla halkın takdirini kazanmaya devam ediyoruz.
CHP EREĞLİ İLÇE BAŞKANIVeysel Gönülal

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 29656

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR