DEVA Partisi Konya’da teşkilatlanıyor

DEVA Partisi Konya'da teşkilatlanıyor

DEVA Partisi Kurucusu, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi M. Sami Topbaş, Deva Partisi’nin büyük bir heyecan ve coşkuyla Türkiye genelinde karşılık bulmasından memnun olduklarını söyledi.

DEVA Partisi Konya’da teşkilatlanıyor
2020-06-02 14:53:36
İzlenme : 1370

DEVA Partisi Kurucular Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi, 12. Bölge Teşkilatlanma Komisyon Başkanı M. Sami Topbaş partisinin teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi vererek, Partimiz DEVA Partisinin büyük bir heyecan ve coşkuyla ülkemizde ve Türkiye genelinde karşılık bulmasından memnunuz. Partimizin Konya Teşkilatlarının Yetkili komisyon Başkanımız, Eski Bakanımız Sayın Aliye Selma Kavafın dışında Konya il ve ilçe teşkilat çalışması söz konusu değildir. Bunun dışındaki faaliyetler geçersizdir. İtibar etmeyiniz dedi. M. Sami Topbaş, normalleşme süreci ile birlikte teşkilat çalışmalarının daha da hızlandığını vurgulayarak, İl ve ilçe teşkilatlanma sürecimiz büyük bir heyecanla devam etmektedir. Milletimizce sevilen, başarılı isimler arasında il ve ilçe başkanlarımız ile teşkilatta görev alacak arkadaşlarımız Komisyonlarımızın çalışmaları sonrasında belirlenecektir. Konya Teşkilatlarımız Yetkili komisyon Başkanımız, Eski Bakanımız Aliye Selma Kavafın çalışmaları sonrasında Genel Merkezimiz tarafından değerlendirilerek kamuoyuna açıklanacaktır. Sayın Kavafın dışında her hangi bir teşkilatlanma çalışması yapılmamaktadır. Bu amaçla çalışma yaptığını ifade eden kimi şahısların varlığı duyumları tarafımıza ulaşmış bulunmaktadır. Böylesi bir çalışma söz konusu olmayıp, kesinlikle itibar edilmemesi gerekmektedir. 83 milyon vatan evladının tümünü kuşatacak vizyonla yürütmekte olduğumuz çalışmalar büyük bir heyecan ve kararlılıkla devam etmektedir. Daima milletimizin emrinde olduğumuzu saygılarımızla arz ederiz şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 21575

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik