DEVA PARTİSİ EREĞLİ’DE CHP İLE KAPI KOMŞUSU OLDU

DEVA PARTİSİ EREĞLİ'DE CHP İLE KAPI KOMŞUSU OLDU

Genel Başkanlığını Ali Babacan yaptığı son olarak kurucu başkanı olarak Nurullah Yılmaz’ın atandığı DEVA Partisi Ereğli’de teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam ediyor.

DEVA PARTİSİ EREĞLİ’DE CHP İLE KAPI KOMŞUSU OLDU
2020-09-15 18:16:22
İzlenme : 626

Genel Başkanlığını Ali Babacan yaptığı son olarak kurucu başkanı olarak Nurullah Yılmaz'ın atandığı DEVA Partisi Ereğli'de teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam ediyor.

Genel merkez tarafından ilçe başkanlığına atanan Nurullah Yılmaz, ilçe yönetim kurulu listesini Ankaraya gönderdiği öğrenildi.

İlçe binası tutuldu

Çalışmalara hızlı bir şekilde başlayanDeva Partisiilçe başkanıNurllah Yılmaz, bir yandan ilçe yönetimini oluştururken diğer yandan da ilçe binası ile ilgili çalışmaları da tamamladı. Şehir merkezinde CHP İle komşu olan ilçe teşkilatı için Tuvana iş merkezinde bulunan birinci katta KOTAN inşaat sahibi Ayhan Kotan'ın kullandığı çok geniş içi ful yapılı yazıhane tutuldu.

Trafik veotoparksorunu olmayanyenibina ile ilgili anlaşmaların yapıldığı ve kiralandığı öğrenildi.

Başkan Nurullah Yılmaz'ınpartibinasını tercih ederken özellikle vatandaşların rahat ulaşması için bir yer tercih ederken ilçe yönetimi ile beraber ilçe binasını birbasın toplantısıile kamuoyuna açıklayacağı öğrenildi.

DEVA PARTİSİ CHP İLE KOMŞU OLDU.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 17927

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR