DEVA PARTİSİ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI KONYA’YA ÇIKARTMA YAPTI

DEVA PARTİSİ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI KONYA'YA ÇIKARTMA YAPTI

DEVA Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz, Konya’da gerçekleştirilen 1. Olağan Konya İl Kongresi’ne katılan Ereğli’lere teşekkür etti.

DEVA PARTİSİ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI KONYA’YA ÇIKARTMA YAPTI
2020-11-27 21:36:50
İzlenme : 908

DEVA PartisiEREĞLİİlçe Başkanı Nurullah Yılmaz bugün cuma günü Konyada gerçekleştirilen 1. Olağan Konya İl Kongresi'ne katılan Ereğli'lere teşekkür etti.

Yılmaz, şunları söyledi: Konya İl Kongresi'ne Genel Başkanımız Ali Babacanın katılımı ile Konya'ya yakışır bir şekilde gerçekleştirdik.

Genel Başkanımız Ali Babacan, yoğun ve coşkulu bir katılım sağlayarak gösterilen ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Programının müsait olması durumunda daha geniş bir vakitte Konya'ya Ereğli'mizi ziyaret etmek istediklerini de belirtmişlerdir.

Pandemi şartlarına tam riayet sağlayarak gerçekleştirdiğimiz il kongremizin muazzam kalabalığa rağmen huzur, düzen ve güven içerisinde gerçekleşmiş olması bizi son derece memnun etti.

Bu ilginin karşılığını vermek için, tüm teşkilatımız ile birlikte son derece yoğun bir şekilde çalışacağız.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 83942

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik