DEVA EREĞLİ İLÇE BAŞKANI BEKLENEN İSİM NURULLAH YILMAZ OLDU

DEVA EREĞLİ İLÇE BAŞKANI BEKLENEN İSİM NURULLAH YILMAZ OLDU

DEVA PARTİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANLIĞINA İŞ İNSANI NURULLAH YILMAZ ATANDI

DEVA EREĞLİ İLÇE BAŞKANI BEKLENEN İSİM NURULLAH YILMAZ OLDU
2020-09-14 17:52:35
İzlenme : 1151

Demokrasi ve Atılım Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı'na iş insanı Nurullah Yılmaz atandı.

DEVA Partisi İl Başkanı Dr.Seyit Karaca, İlimizdeki teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA PARTİSİ) Ereğli İlçe Başkanlığına, iş insanı Nurullah Yılmaz Bey atanmıştır.

Bu atamanın partimize ve Ereğlimıze hayırlı olması temennisiyle Ereğli ilçe başkanımıza ve yönetim kuruluna başarılar dilerim dedi.

Ali Babacanın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi Konya Ereğli İlçe Başkanı olarak Nurullah Yılmaz atandı.

Yeni görevi ile ilgili olarak açıklama yapan Yılmaz; Bugün itibarı ile kuruluş çalışmalarının en başından beri çalışmalarını ve teşkilatlanma çabalarını yakından takip ettiğim Sayın Ali BABACAN ın liderliğinde kurulan ve ülkemiz için umut olacağına inandığım Demokrasi ve Atılım Partisi İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayım dedi.

DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz, yaptığı açıklamasında;

Sevgili Kardeşlerim, Değerli Ereğlili Hemşehrilerim;

Bugün itibarı ile kuruluş çalışmalarının en başından beri çalışmalarını ve teşkilatlanma çabalarını yakından takip ettiğim Sayın Ali BABACAN ın liderliğinde kurulan ve ülkemiz için umut olacağına inandığım Demokrasi ve Atılım Partisi İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayım.

Kısaca size kendimi tanıtmak istiyorum. 1976 Ereğli doğumluyum yaklaşık 26 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin yöneticisiyim. Evliyim, 2 çocuğum var.

DEVA partisinin ilk kuruluş bayrağını alarak bu yola çıkmak bize nasip oldu. Bundan sonra bu yol herkese açıktır. Ereğlide doğmuş ve büyümüş biri olarak bu kapıdan girmek ve hizmet etmek isteyen her erdemli kişiye kapımız açık olacak. İlçe yönetimi olarak sorunlardan kaçan, ayrıştıran, hor gören, tepeden bakan hiç kimse yanımızda olmayacak. Dar hemşericilik siyaseti yapanları, farklı görüşleri olanları hor görenleri içimizde barındırmayacağız. Ereğlinin sorunlarını görmezden gelen, erteleyenlerden olmayacağız. Her sorunu her sıkıntıyı elimizden geldiğince her mecrada duyurmaya çalışacağız.

Bütün oluşumlar gibi siyasa partiler de insan ile var olur ve onunla yaşar. Her görüşten her siyasi partiye gönül vermiş hemşehrilerimize ihtiyacımız var. Ben ve ilçe yönetimindeki arkadaşlarım Ereğlide elimizi uzatmadığımız, kalbine dokunmadığımız insan kalmaması için çalışacağız. Farklı bir siyaset anlayışımız olduğunu ve kısa süre içinde kavga etmeden, dar siyasi çekişmelere girmeden, sorunlara çözüm odaklı tavrımızı bütün hemşerilerimiz görecektir.

Burada önemle belirtmek isteğim bir husus da sevgili gençlerdir. Ülkemizin umudu gençlerimiz... Saç şeklinizden, giyiminizden, düşüncelerinizin farklı olmasından dolayı siyasette dışlandığınız zamanlar artık geride kaldı. Gelin bizimle birlikte siyaset yapın, sorunların çözümüne katkıda bulunun.

Çok önemli gördüğüm diğer bir konumuz da kadınlarımız. Evimizi, çocuklarımızı, yaşlılarımızı, her şeyimizi emanet ettiğimiz kadınlarımız. Gelin gücümüze güç katın. Evladınıza torpil bulmak ve iş aramak için harcadığınız zamanları unutmayın. Artık bir şeylerin değişme vakti gelmiştir ve inanıyorum ki bu değişim toplumun en küçük yapı taşı olan aileden ve ailenin temel direği olan sizlerden başlayacaktır.

Son söz olarak birlikte yürüyeceğim yol arkadaşlarımı kısa süre içinde sizlere açıklayacağım. Mümkün olan en kısa zamanda gerekli iş ve işlemleri tamamlayarak sahada olacağız. Allah (c.c) yar ve yardımcımız olsun.

Hepinize sağlıklı ve huzur dolu günler diliyorum ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 72158

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik